Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Site Ödevim İçin Yardım....

0rkun1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaslar elinizde kişisel olmayan hazır yapılmış amatör web sitesi varsa ödevim için verebilirmisiniz...

Benzer konular

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
veremeyiz :)

hazır site template diye yaz googlda bir sürü çıkar...

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence kendiniz tasarlayın.Kötü olsun ama sizin olsun.Bu şekilde hazır kullanmak alışkanlık yapar.İlerde meslek hayatınızda da bu alışkanlık devam eder durur.

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Sonrada yaptığınız çalışmalarda burada sizi yerden yere vururlar:) (ben yaşamadım ama yaşayanlar var)

En doğrusu kendin tasarlaman

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet kesinlile kendin yapman çok onemli. hocan senin yapmadığını anladığında ne olacak? hadi anlamadı diyelim ve aldın istediğin notu. ileride meslek yaşantında kimden rica edeceksin bunu? kendin yapmalısın ve yapamadığın takıldığın yerde buradan sorarsan bilgi sahibi olan herkes sana memnuniyetle yardımcı olacaktır...

0rkun1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
veremeyiz :)

hazır site template diye yaz googlda bir sürü çıkar...

Yüzlerce Template arşivim var... istediğim o değil...

Bence kendiniz tasarlayın.Kötü olsun ama sizin olsun.Bu şekilde hazır kullanmak alışkanlık yapar.İlerde meslek hayatınızda da bu alışkanlık devam eder durur.

Mesleğimi şuanda icra ediyorum kendi yaptıgım yayınlanmıs siteler var ben sadece ufak bi istekte bulundum...

Sonrada yaptığınız çalışmalarda burada sizi yerden yere vururlar:) (ben yaşamadım ama yaşayanlar var)

En doğrusu kendin tasarlaman

Ya Tasarıma ihtiyacım yok tamamen yapılmış bi amatör site

evet kesinlile kendin yapman çok onemli. hocan senin yapmadığını anladığında ne olacak? hadi anlamadı diyelim ve aldın istediğin notu. ileride meslek yaşantında kimden rica edeceksin bunu? kendin yapmalısın ve yapamadığın takıldığın yerde buradan sorarsan bilgi sahibi olan herkes sana memnuniyetle yardımcı olacaktır...

:) Ya ağlıycam simdi.... suanda bunu yapamıycak durumda deilm sadece yazılı sürecinde ve Öss döneminde c.tesiye yetiştiremem bunu .)