Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web sitesi fon müziği

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
arkadaşlar web sitelerinde kullanılabilecek sözsüz fon müzikleri nereden bulabilirim bilen varsa linkini yada dosyasını paylaşabilirmi ?

Benzer konular

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
paylaşımın için teşekkürler Yunus PARLAR.Bu bilgide işime yarar indiriyorum ama başlığında olduğu gibi ses efekti sanırım fonda kullanamam.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
paylaşımın için teşekkürler Yunus PARLAR.Bu bilgide işime yarar indiriyorum ama başlığında olduğu gibi ses efekti sanırım.

Müzikler telif hakkı ilgi konulardan dolayı biraz sıkıntlı bir konu. Bu sebeple efectlerin arasında 1 - 2 müzik olması lazım diye hatırlıyarak bu konuyu incelemenızı tavsiye ettim. Saygılar...

swordfish-tr

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım sana tavsiyem flash site templates dağıtan siteler olacaktır.templatesleri incele çeşitçeşit müzikten biri mutlak hoşuna gidecektir.tabi yapman gerekn o templati ekrandan ripleyip sonra sothink swf decomplier ile ayıklamak ve istediğn müziğe ulaşmak
gerekli programlar saveflash ve sothink swf decomplier

iyi çalışmalar

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Flaskit.com - En iyi flaskit bilgi ve alim kaynaklar.

Bu sitede bir çok fon müziğinden, efekte kadar binlerce ses mevcut.
İngilizce arama yaparak istediğiniz sese ulaşmanız mümkün...kolay bulma açısından zaten kategoriler halinde sıralanmış.(people-electronic-Cartoon, nature v.b....)
*(Sound FX, Sound Loops)

Benweb sitesi hazırlarken arka planda çalması için bu müziklerden kullanmıştım.

Kolay gelsin.

Arkadaşım sana tavsiyem flash site templates dağıtan siteler olacaktır.templatesleri incele çeşitçeşit müzikten biri mutlak hoşuna gidecektir.tabi yapman gerekn o templati ekrandan ripleyip sonra sothink swf decomplier ile ayıklamak ve istediğn müziğe ulaşmak

iyi çalışmalar

Arkadaşım telif hakkı sorunu yaşanmaması açısından ben bu söylediginizi pek uygun görmüyorum...
Saygılar

Son düzenleme:

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi

iyi çalışmalar

Teşekkürler swordfish-tr

Flaskit.com - En iyi flaskit bilgi ve alim kaynaklar.

Bu sitede bir çok fon müziğinden, efekte kadar binlerce ses mevcut.
İngilizce arama yaparak istediğiniz sese ulaşmanız mümkün...kolay bulma açısından zaten kategoriler halinde sıralanmış.(people-electronic-Cartoon, nature v.b....)
*(Sound FX, Sound Loops)

Ben web sitesinin arkaplanında çalması için bu müziklerden kullanmıştım.

Kolay gelsin.

teşekkürler blueden

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
paylasımlar için sağolun arkadaşlar benimde işime yaradı:D

swordfish-tr

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar web sitesi tasarımı konusunda bildiğimiz herkonuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.ama bazı ters mühendislik yöntemlerinin(bir yazılımın ücretsiz olarak nasıl ele geçirilebileceği gibi konular Yukarıdaki örnek gibi...) paylaşımı forumlarda yasak olduğundan yardımlarımız ancak program adı ya da yöntemin tarifi gibi şeylerle sınırlı kalıyor.Siteden kovulmamak için bir takım kurallara uymak zorundayız...Daha fazlası için özel mesaj atarak irtibat kurabilirsiniz.herkese iyi çalışmalar...

qLadyaTR

🌱Yeni Üye🌱
waLLa SaoLun çok işime yarayan bilgiler buldum ************ buda bnm site banned yiiceem kesin bu arada filiz ablacım imzadaki söz için tşk. çok etkilendm

dayı cok uzunmuş bu be:S kısa bi yolu yokmu :(

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
waLLa SaoLun çok işime yarayan bilgiler buldum ************ buda bnm site banned yiiceem kesin bu arada filiz ablacım imzadaki söz için tşk. çok etkilendm

dayı cok uzunmuş bu be:S kısa bi yolu yokmu :(

Madem kendi site adresinin verilmeyeceğini biliyorsun neden verdin ,imzanın etkilemesine sevindim birazda Türkçe dilinin kuralları etkileseydi güzel bir dille konuşabilseydik keşke, daha kısa yolu varmı bilmiyorum güzel bir şekilde sorarsan bir bilenden güzel bir cevap bulursun eminim, kolay gelsin kardeşim :)

dytrk

🌱Yeni Üye🌱
web sitem için fon müziği arıyorum... acil yardımlarınızı beklerim.. teşekkürler.