Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web sitesi Tasarımı - Yorum alalım

melihkoray

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melihkoray.com
şu ana kadar çok belirgin olumsuz yorumlar almadım genelde iyi gidiyor, buraya da yazmak istedim.. Yapacağınız öneriler varsa hepsini harmanlayıp dikkate almaya çalışacağım..

İleri seviye önerilere de açığım, atıyorum arkadaki gökkuşağı şurdan çıksın şuraya gitsin insanların etrafından dolaşsın sonra şöle böle yapsın şeklinde.. Yani ince tasarım detaylarının yanında o şekilde fikirler gelirse aklınıza yazarsanız sevinirim..

İyi kötü tüm yorumlar için şimdiden teşekkür ederim
Hepinize iyi çalışmalar

kartalkimya2qe2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Tasarım dz html mi yoksa flash destekli mi olacak?
ilk bakışta bana bildiğimiz TM template lerini hatırlattı . Ama onların yanında çok zayıof kalmış. Herşey askıda duruyor gibi.
Göze hoş gelen sadece renkler ve oda dediğim gibi TM modellerinden esinlenilmiş gibi. Kolay gelsin.

melihkoray

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melihkoray.com
teşekkürler Horus,

üst kısımdaki banner flash olacak biraz değişecek, alt kısımlar php olacak belli bir değişiklik olmadıgı sürece aynı kalacak.

tm olayında da şöyle birşey oldu, patron bayan, renkli canlı renkler kullanmamı istedi

ana tema sağlık oldu mu aklıma yeşil geldi, yeşil gelince mavi geldi :)
yeşil maviyi bulunca öne çıkartılmak istenen 4 ürün için yeşil mavi yanına üstte gördüğünüz renkleri seçtim. Yine aynı vitrin kısmı için 2-3 atraksiyon işte resmi köşeli yap alta ufak açıklama getir falan bunları ekledim, her içerik arasında belli bir boşluk bırakmak istedim, siteyi bir tavsiye üzerine 2 sütun yaptım yazılar açısından, aralara ayıraç fazla koymadım zaten içerik açısından ayrılıyorlar diye düşünüp, 3-5 iconla destekledim ve bu hale geldim sabah ezanıyla :)

bunları neden yazdım..? :) şu yüzden yani tm kokusu olabilir ama biraz da tarz, yanlış anlamayın bi template açıp editlemedim veya benzeri bieşy yapmadım, canlı ve renkli diyince aklıma bu geldi sadece.. askıda kalma durumu ise dedigimgibi bu sefer böyle ayraç falan koymak istemedim neden bilmiyorum boş olsun istedim, ona bişey diyemiycem

yanlız Horus şu banner için fikir var mı? alt kısmı pek takmıyorum içerik eklenince yazılar arrtınca orası biraz daha dolu gözükür tahminimce, Banner hareketlenecek ama oraya nasıl bişey yapsam diye takıldım.. akla güzel bir fikir gelirse lütfen aliyim :)

Girişe intro isteniyor, orada bir gökkuşağı düşünüyorum tr - ingilizce diye soracak, aynı gökkuşağı bannerın arkasında olsun istiyorum ama ilk girişe bi espiri bi güzellik lazım gibi ..

maske geliyor aklıma ama tıkandım zaten çok uğraştım bununlada beynim durdu

sevgiler :)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Açık söylim daha uykumu alamadım , şu an banner için aklıma gelen tek şey isimden yola çıkarak kartalın bannerda uçması olur. Birde öyle boş bi çayır manzarası yerine ağaç kullanılabilir. Butonlara da moviclible hareket şart.
Gökkuşağı çok yapma kalmış orda biraz daha gerşek etkisi verilebilir. Materyalin ışığına göre insanlaron gölgelerini de yanlış yere düşürmüşsünüz ve mümkünse gökkuşağı üzerine gölge düşmemeli bence.
İntro olayı başlıbaşına bi dert olacaktır. En basit yoldan fotoğraf destekli bi sunum tarzında çalışabilirsiniz introyu. Kolay gelsin.

melihkoray

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melihkoray.com
gökkuşağı olayı gözümden fena halde kaçmış, gölge olayı yani uyarı için teşekkürler, ben de cidden sabahlayınca sonlara doğru geldi o gökkuşağı normaldir o kadar unutmuşum :)

intro için de birşeyler düşünücem bittiğinde yine bakarız, yorumlar için teşekkürler

berelboy

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmus eline sağlık yazımıda ii olmusssa dadından yenmez :)

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
çalışma onaylanmamış galiba resimin üzerindeki adrese girdim baska bir tasarım çıktı karsıma.

Ciddiyetten uzak bir çalışma olmus.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Resimler falan herşey bana hazır html templatelerini hatırlattı.Ama herşey klendine aitse güsel olmuş eline sağlık.