Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web sitesi ve yönetim paneli - Türkiye Geneli

tntrus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi ve yönetim paneli

Program/Seviye: html5,

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Site özeti
Sitenin amacı iki ana başlık altında bulunan ürün gruplarını tanıtmak, normal kullanıcının siteye login olmadan teklif talep etmesi, talep edilen tekliflerin sistem üzerinden yöneticiler tarafından fiyatlandırılarak müşteriye gönderilmesi. Kurumsal müşteriler ise login olduklarında direk kendi fiyatlarını, müşteriye özel belirlenmiş ıskontoları ile alabilecekler. Bu çalışmalar için gereken admin panellerinin hazırlanması. Web sitesi iki lisan kullanacak Rusça, İngilizce yapılacak tüm çalışmaların bu lisanlara uygun olması gerekiyor.
Sistemde ürün girişi yapılmasını sağlayan modül olmalı aynı anda birkaç login ile girişler yapılabilmeli.
Girişi yapılan ürünler için kategori oluşturma, resim, etiketler, teknik detaylar, tablolar, pdf sayfaları, fiyat bilgisi, stok durumu, alakalı ürünler bölümü olmalı, gerektiğinde ürün bazında bunlara ekleme veya çıkarma yapılabilmeli filtrelemelerde kullanılabilmeli.
Müşteri ürünleri inceleyip ilgilendiği ürünleri teklif al tuşu ile teklif isteme formuna ekletebilir, müşteri direk fiyatları görmez , ürünleri seçtikten sonra fiyatlandırma için sisteme gönderirken zorunlu alanları doldurduğunda sistem formu kabul ederek teklif isteyenler listesine teklife özel numara ve tarihi vererek kaydeder.
Teklifi isteyen müşterinin web adresine talep listesi form şeklinde gider , formda seçilen ürünün resmi, açıklamaları, katalog ve sertifika linkleri bulunur.
Sisteme gönderilen teklif talebi açıldığında fiyatlandırma otomatik yapılır , admin isterse iskontolu oranları değiştirerek fiyatı ayarlayabilir.
Farklı raporlama çalışmaları hazırlanarak sistem izlenebilmeli çıktıları alınabilmeli.
Kullanılacak ürün gruplarının çeşidi ve aynı ürünün farklı imalatçıları da olabileceğinden ürün seçim aşamalarında ekranın sol kısmında filtreleme seçenekleri olacak, örneğin :
Ürünün markası veya üretim yerine göre,
Sertifikasına göre,
Kullanım alanına göre,
Ürünün malzemesine göre gibi, eğer ki müşteri kimyasal tesiste kullanılacak malzemeler ile ilgileniyor ise bunu seçtiğinde site müşterinin karşısına sadece kimyasal tesislerde kullanıma uygun malzemeleri çıkaracak diğerlerini gizleyecek. Buda müşterinin ihtiyacı olmayan malzemelere bakarak zaman harcamasını engelleyecek.
Sitenin belirlenen saatler arasında çalışacak online destek penceresi açılarak anında yazışma imkanı olmalı.
Diğer sitede olması gereken özellikler standart çalışmalar olarak gördüğümden hakkımızda kısmı olacak , bize ulaşın kısmı olacak diye ayrıca yazmıyorum. Site genel olarak e-satış gibi gözükse de site üzerinden kartla satış olmayacak , teklif verme şeklinde olacaktır.
Site için hazırlamış olduğum görmek istediğim şablon resimlerini de fikir vermesi için paylaşıyorum, resimlerin sırası aynı zamanda iş sırasını göstermekte.
Konu ile ilgili çalışmak isteyen arkadaşlar lütfen önce açıklamaları detaylı okuyarak net olmayan konularda varsa sorularınızı hazırlayarak ve ne hangi sistem yada yazılım ile çözmeyi düşündüğünüzü belirterek bana dönüş yapınız.
Giriş panelleri hazırlandıktan sonra ürün girişlerini ben yapacağım.
05372164906

E-posta: saritaserkan@hotmail.com

Telefon: 5372164906

tadiya

🌱Yeni Üye🌱
Web Site

Merhaba İlan Hala Geçerli Mi?