Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web tasarım ıcın en ıyı grafık programı hangısı

thedimebag

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar yardım lutfen
ortaya guzel seyler cıkara bılecegım tavsıye edıcegınız grafık programı varmı bıldıgınız.ben tasarımlarımı genelde photoshopla yapıyorum.
3d max sizce nasıl ?

Benzer konular

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
photoshop iyidir bu iş için ama vektörel bir program derseniz illustrator, corel, inkspace hepsiyle yapabilirsiniz.

hsamet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım dersen farklı alanlar ortaya çıkıyor. Mesela logo yapacaksan Ai. Ama tasarımını css e dökmeden önce çizmek istiyorsan, Fw ile yapman daha mantıklı. Fw bu iş için düşünülmüş bi program zaten.

21li

🌱Yeni Üye🌱
dostum 3d studio max 3D animasyon ve modelleme için yapılmış bir program yani web siteleri onunla çizemezsin. web site arayüz tasarımı icin photoshop kullanabilirsin. ama vektörel çizimler için en ideal program illustratordur

gramul

🌱Yeni Üye🌱
tasarım için en önemli ve gerekli program photoshop tur bence ama logo veya katalog tasarımı yapacaksan corel veya ai kullanabilirsin

3d max 3 boyutlu çizimler için gerekli

thedimebag

🌱Yeni Üye🌱
illustrator banada cazip gelıyo ama sankı photoshop gıbı galıba

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Arkadaşlar web Tasarım forumunda "web tasarım ıcın en ıyı grafık programı hangısı" diye bir başlık açılmış, logo, katalog, modelleme ile ne gibi bir ilgisi olabilir sizce?

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
fireworks ile çok güzel siteler tasarlayabilrsin

Reklam olmazsa eğer nette.com.tr/portfolio.htm adresinde fireworks ile hazırlanmış referansları inceleyebilirsin