Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web tasarım tekliförneği

theturkayy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.onurturkay.com
Merhaba arkadaşlar tst ajans için hazırladğımız web tasarım teklif örneğini sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. İsteyen arkadaşların pm atması yeterli.
İyi çalışmalar

eFbtA.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

kblyglr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir ajans müşterisine böyle bir form gönderiyorsa, ben müşteri olsam o ajans ile çalışmazdım. Yazanlar çok saçma, gözden geçirilmesi gerekir. Daha profesyonel olarak tekrar hazırlanmalı.

Not: Tasarım güzel, beğendim :)

theturkayy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.onurturkay.com
Bir ajans müşterisine böyle bir form gönderiyorsa, ben müşteri olsam o ajans ile çalışmazdım. Yazanlar çok saçma, gözden geçirilmesi gerekir. Daha profesyonel olarak tekrar hazırlanmalı.

Not: Tasarım güzel, beğendim :)

sahibi ben olduktan sonra pekte sozcuklerde mantık aramamak lazım.:) tasarımda konusturalım kenıdımızı yeter. arkadaslar faydalansın dıye verdım bunu. kımse dırek edıtlemeden kullanamyacagı ıcın rahatım :D ajansı 3 arkadasımın ortaklıgı ıle kurduk ılk ıslerımızı aldık hala ofıs arıyoruz.:)

kblyglr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayırlı olsun. Sözcüklerimde herhangi bir artniyet yoktur, sadece bir ajans olarak biraz daha profesyonel olunması gerektiği kanısındayım :) Olumlu yaklaşımınız için teşekkür ederim. Başarılar dilerim..

theturkayy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.onurturkay.com
Hayırlı olsun. Sözcüklerimde herhangi bir artniyet yoktur, sadece bir ajans olarak biraz daha profesyonel olunması gerektiği kanısındayım :) Olumlu yaklaşımınız için teşekkür ederim. Başarılar dilerim..

Su sorunla hep karsılasıyorum zaten azizim. Sanırım ısımı sunuşu basaramıyorum. Profesyonelım yanı oyle oldugumu dusunuyorum uzun bı zamanda sonra ama hala ben profesyonelım demekten cekınırım cogu zaman. cunku daha bılmedıgım o kadar cok sey varkı. ılgılendıgın ıcın cok tesekkur ederım. elestırlmekten zevk alıyorum :D