Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web tasarımcı istanbul avrupa yakasından

megamed

🌱Yeni Üye🌱
grafik web tasarımcı arıyorum az sayfalı yaprak sayfa (html,php) yapacak grafik tasarımı iyi tecrübeli web tasarımcı arıyorum çalışma zamanı sabah 9:00 akşam 19:00 cumartesi yarım gün mail formu ve sipariş formu yapmasını bilen arkadaşlar arasın ücret 1000+yemek+sigorta dır. 1 aylık deneme süresince sigorta başlatılmıyacaktır.
dreamweaver
photoshop
html ve php yazılım programlarını kullanan ve tecrübeli kişiler olmalı
ilgilenen arkadaşlar
mail: bilgi@tvshopsatis.com
tel: 05323682278
msn mail: megasayfa@gmail.com
eklerseniz msn de konuşabiliriz

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dikkat: Arkadaşlar ben arkadaşımıza freelance olarak iş yaptım, yalnız ücretin yarısını verip gerisini neden göstermekizin vermemiştir.

Yaptığım iş kosmodisk ürününün satış sitesidir siteyi bitirdiğim gün resellerin şifresi değişti ve bunun teknik elemanın hatası olduğunu ve nasıl bir teknik elmansa dns için yapmış olduğum siteyi hesabını komple sildiğini söyledi ve tekrardan kurmamı istedi zorda olsa kabul ettim ve bu seferde bana şikayetlerde bulundu site elimde yok hiç bişe olmadı falan falan diye kendisine panel şifresi vs verin tekrardan kurayım dediğim halde hiçbir gerekçe göstermeksizin ücretimi vermemiştir.
Arkadaşımızın ismi çağrı özattır,
Başvuracak arkadaşlara saygılarımla,

buarada yapmış olduğum reklam bannerler kaynak kodları alttadır işine yarayanlar buyursun
https://rapidshare.com/files/372247635/adds.zip.html
Arif Çakıroğlu

+90 537 570 7348

Not: Web Tasarımdan bunlar nedeniyle soğudum HAKKIMIDA HELAL ETMİYORUM.

daha öncesinde 100€ ve biçok işte biçok para kaybettim hepside butarz işlerdi.
Siz ve sizin gibilere kesinlikle HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Görüşmeler

26 Mart 2010 15:38 tarihinde Arif Çakıroğlu <cakirogluarif@gmail.com> yazdı:
çağrı bey sizide anlıyorum işiniz var belki ama benimde var devam edeceksek söyleyin etmeyeceksenizde son ücreti göndermenizi isteyecem pazartesi olan ödemem vardı sizi bekliyorum hala lütfen bugün yatırırmısınız?

26 Mart 2010 16:48 tarihinde çağrı özat <megasayfa@gmail.com> yazdı:
tamam p.tesi ödemeyi yapayım ama site bende değilki hiç kullanmış değilim istedigim gibi olmadı eksikleri gidermeniz gerekir şuan sitede hiçbir satış yapamıyorum sitenin son hali ne olacak siz bana yardımcı olun bende size yardımcı olayım yoksa site size kalsın yani ne yapabilirim o siteyi ben

çağrı bey bakın ben siteyi tam yaptım yalnız sizin elemanınız sildi diyorsunuz şimdi bu benim hatammı? tamam dedim tekrardan kurayım tmm dediniz şifrelerei yollıcaktınız tekrar arayıp sormadınız siz bikere panel şifresi vernki bende kurabileyim ve yinede beni suçluyrsunuz neyaptınki site elimde yok diyorsunuz yapmayın çağrı bey istediğim gibi olmadı deyip çekilmek ayıp ve olması içinde bişey yaptığınız yok verin paneli kurayım sistemi ve hakkımıda verin lütfen!

Son düzenleme:

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ve eklemek isterim bu yaptığınız haksızlığa karşılık önümüzdeki günler içerisinde google add reklamlarınıza saldırı yapacağımı ve haftalarca sitenize reklamlardan gelen ziyaretçilerden tek sipariş alamayacağınıza sizi temin ederim.