Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

web tasarımda profesyonel arkadaşlar

bodrum23

🌱Yeni Üye🌱
Slm.İst Avrupa yakasında oturuyorum.Web tasarım konusunda kısacası bilgisayarı kullanmaktan hariç hiç bir programlama dili bilmiyorum.Fakat kafamda bazı forum siteleriyle ilgili projelerim var.
Bu projelerimi beraber yapacağımız,yöneteceğimiz ciddi olarak düşünen arkadaş(ortak) arıyorum.Yani ilk etapta sitenin bütün işleriyle o ilgilenecek bende öğrendikçe katkıda bulunacağım.Yani masraflar yarı yarıya kar yarı yarıya.
Kafamda proje değil projeler var ve Türkiye de olmayan(şu an siteler var aklımda ve türkiye nin tamamınada hitap edeceğine inanıyorum.
Şu an farklı bir sektörde çalışıyorum.Dediğim gibi niyeti ciddi arkadaşlarl eğer bu işi hayata geçirebilirsek iştende ayrılabilirim.
Ciddi olarak düşünüyorsanız msn adresim ********@************
Ben ciddi düşünüyorum yani bu mesaj balon değildir.İyi paralar kazanacağımıza eminim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

bodrum23

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar inanın müthiş bir fikir.Aranızda bir deneme yapmak isteyen arkadaş yokmu.Kaybedeceğimizi sanmıyorum.Ama tutarsa da mükemmel olacak inanın.günde 10000 binlerin tıklayacağı bir site olacağına inanıyorum

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba
Biraz daha açıklama yaparmısınız?
İsterseniz özelden adresinizi verin görüşelim.