Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarımı Sitelerimizde sıkıntı için fikri olan var mı?

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selamlar Arkadaşlar...
Umarım konuyu dogru yere açmışımtır... Ben aslında grafikerim. Ama Web sitesi arayüzü hazırlıyorum. php ile hazırlanıyor yazılımı. Sıkıntımız son yaptığımız sitelerde zaman zaman silinen dosyalar çıkıyor. sanki kanser gibi site kendi kendini imha ediyor. banner kalana kadar siliniyor. çok araştırıyoruz? yazılım mı? server mi? sistemden mi kaynaklanıyor? bir fikri olan varsa paylaşırsa minnettar olurum. emekler boşa gidiyor.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Selamlar Arkadaşlar...
Umarım konuyu dogru yere açmışımtır... Ben aslında grafikerim. Ama Web sitesi arayüzü hazırlıyorum. php ile hazırlanıyor yazılımı. Sıkıntımız son yaptığımız sitelerde zaman zaman silinen dosyalar çıkıyor. sanki kanser gibi site kendi kendini imha ediyor. banner kalana kadar siliniyor. çok araştırıyoruz? yazılım mı? server mi? sistemden mi kaynaklanıyor? bir fikri olan varsa paylaşırsa minnettar olurum. emekler boşa gidiyor.

Webmaster ve Programlama bölümüne Php, Asp, Perl, Html Topiği açılsa daha uygun olurdu:)

Sadece fikrimi belirteyim..Ftp bilgilerinizi başkaları biliyor olabilir mi
veya bilgisayarınız da virüs kaynaklı bir sorun olabilir...Eğer böyle değilse, sorun hostunuzdadır...hostunuzun güvenlik açıkları veya sistemde bir hata olabilir.

Hostunuza güvenlik modülü yüklediginizde sadece sizin girmenize izin vereceginden hem kişisel hem virüs tabanlı güvenlikte sorun ortadan kalkacaktır.
(Bildigim kadarıyla phpsuexec modülü dışardan yazmaya karşı güvenlik sağlıyor...)

Kolay gelsin.

twinblade

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazılımdan kaynaklanan kod hatası nedeniyle kaynaklanıyormuş. blueeden tşk ederim arkadaşım. sonuçta sizin söylediğiniz gibi nedenden kaynaklanıyormuş.