Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Buyurun yeni başlıyıp bu işlerde hevesli olan arkadaşlar için hazırladığım bedava olan buton seti. Aşşağıdaki resimde gördüğünüz gibidir. Tek yapmanız gereken şey. Photoshop ta açıp kendinize göre değiştirmeniz. İşine yarayanlar mutlaka çıkıcaktır...

Saygılarımla.

buton.gif

Butonları İndirmek için Tıklayınız.

Not : Dosya ziplendi ve psd olarak kayıtlandı...

madame.naz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biz yeni başlayanlarla paylaştığın için teşekkürler =) peki butonlara nasıl link vereceğim photoshop ta?

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
biz yeni başlayanlarla paylaştığın için teşekkürler =) peki butonlara nasıl link vereceğim photoshop ta?

İsterseniz butonlarınızı yaptıktan sonra, bir html editör aracılığı ile link verebilirsiniz. örnek: dreamw. yada frontpage veya başka bir program ile ..

yok ben photoshop la link vermek istiyorum diyorsanız.

https://www.grafikerler.net/photoshopta-slice-tools-t215.html linkindeki anlatımı okursanız anlayacaksınız.

desed

🌱Yeni Üye🌱
bu senın verdıklerın ayrılmıyor hepsı bitişik adam gibi iş yap

madame.naz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anladım Gokhan TEKIN teşekkürler

naklov

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tşkler gökhan guzel butonlar hoşuma gıttı . gerçi senın çalışmalarıını beğenmeyen yoktur grafikerlerde arada istisnalar oluyor ama onlarda devamlı grafıkerlerde olan kişiler değil bu pencerede gördugumuz gıbı işe yaramayanlar sıteye uye oluyor ne ıcın sadece işi var bır tane dersı gormek ıcn ondan sonra gırdıgı yok dogru duzgn .böyle kişileride görmek ıstemeyız sıtede gokhan yenıden paylaşım ıcın teşekurler..

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
abi aldım baktım güzel arkadaşlara dağıttım herkez beğendi

shenem

🌱Yeni Üye🌱
butonlar sade ama yinede güsel ben fireworks kullanıyorum ama photoshoptan fazla farkı yok ama orada cok güsel bir web sitsiş hazırlabiliyor kolay ve butonları çok şık tavsiye ederim:peace1: