Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarımında Hangi Programı Önerirsiniz

william28

🌱Yeni Üye🌱
Web Page Make en guzeli bu turkcesıne daha coq ısıne yarar bence

Irmak:)

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben dreamweaver kullanıyorum

pardushan

🌱Yeni Üye🌱
gulsah_grafik arkadaşım bu arkadaşlar bi sürü program saymışlar ama şunu unutmuşlar.
sen eğer yeni başlıyorsan ilkin html xhtml css gibi konuları öğrenmeli bunlara önce bir hakim olmalısın. Daha sonra arkadaşların önerdikleri programları rahat bir şekilde kullanabilirsin. Yoksa o programların ne yaptığını anlamadan birşeyler yapman pek mümkün değil.

derocan

🌱Yeni Üye🌱
bilgisayar mühendisi olmama rağmen adobe serisini tercih ediyorum (evet kod yazmaktan sıkıldım :) ) dreamweaver da kod yazmadan istediğin css ayarlarını yapar dilediğin gibi bir site hazırlayabilirsin. serinin diğer elemanlarını da site tasarımını süslemek için kullanabilirsin (flash vs). devir artık sadece html ve php kodu ile sade siteler yapma devri değil, görsellik çok önemli.

.NET hala uyum sorunu yaşadığı ve çoğu zaman daha yavaş çalıştığı için pek tercih etmiyorum.

ama yine de bu işe gönül vermiş insanların her şeyden anlaması gerektiğini düşünüyorum. kod yazmadan site yapabilirsin ama sitede oluşan hataları ayıklamak için yine de kod bilmek bir avantajdır. grafik ile ilgili eğitim almamış da olabilirsin ama çok okuyarak, çok araştırarak kısacası bu işe gönül vererek (bir grafiker kadar olmasa da) kendini çok geliştirebilirsin

UFB16

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence macromedia serisi en iyisi.

Dreamweaver 8
Flash 8
Fireworks 8

En iyi 8 serisi, mx,5 vs. bunlar kadar kullanışlı değil bence.Son olarakta 3 boyutlu animasyonlar için de flash CS4 ü öneririm.Belki bunlara ek photoshop olabilir. Kolay gelsin;)

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bence macromedia serisi en iyisi.

Dreamweaver 8
Flash 8
Fireworks 8

En iyi 8 serisi, mx,5 vs. bunlar kadar kullanışlı değil bence.Son olarakta 3 boyutlu animasyonlar için de flash CS4 ü öneririm.Belki bunlara ek photoshop olabilir. Kolay gelsin;)

Adobe , Macromedia yı geçen sene bünyesine kattı yani artık Macromedia yok ve belirttiğiniz programların sürümleride eskide kaldı.Bu programların CS4 versiyonlarını adobe.com/downloads bölümünden 30 günlük deneme sürümlerini indirerek kullanmanız tavsiye edilir.

hakan07070

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photoshop dreamweawer flash 3 ünü kullanıosan süper malzemeler cıkarırsın ortaya