Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Welcome To Summer

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Taksimdeki bir parti için hazırlamıs oldugum bir örnek ben beğenmedim belki beğeneniz çıkar... Uğraşamadım... ( olmucak duaya amin demek gibi bişeydi bu çünkü) Yorumlarınız bekliyorum arkadaslar... asıl boyut a3 kçlttm buraya koymak içinn..:sweating::smile:
wsnh4.jpg

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
kırmızı kullandığın alanı mavi yapıp, siyah zemin yerine beyaz kullanabilirsin. daha cancanlı bişi olur:)

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Şimdi lıvemotion logosu turuncu bişeyler var...
Summer Güneş Geldi kopalım tarzında bişey :D
Siyah arkaplan gece hayatı oldugu için siyah zemine lacivert olabilirdi ama oda karamsar olurdu mavi onları olabilir siyahla maviyi karıştırabılıriz.. denemedım ya başka çalışma bitane öylesıne yaptmm işte :) Sağolun ;)

Eeee kimse yorum yapmıcakmı ? :/ :(

sibcan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmanı kedin beğememişsin ama başkasından yorum bekliyosun bu da bana saçma geldi
senin beğenmediğin çalışmaya milet niye kafa yorsunki

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
sen kendin beğenmediysen ben hiç beğenmedim. beğenmediğimiz birşeyede yorum yapmanın anlamı yok çünkü olmamış demektir.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Hehe beğenip beğenmemeniz önemlı değil benım ıcın ben kendı bakıs açımdan konusuyorum ben sahsen beğenmedım kendıme has olarak tasarıma göre konusmuyorum ve onuda sizlerden bekliyorum...
kırmızı kullandığın alanı mavi yapıp, siyah zemin yerine beyaz kullanabilirsin. daha cancanlı bişi olur:)

Bunun gibi yorumlar istiyorum... Benım beğenip beğenmemi eleştirceğinize kendı görüşlerinizi yazmanızı istedim.. sizin mantıgınızda bana saçma geliyor ? !
(lütfen tartışmayalım...) yorumlarınızı beklıyorum iyi kötü fakat afiş hakkında..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kusura bakmayın ama banada sizin mantığınız saçma geliyor. ben kendi adıma konuşuyorum. ben kendim beğenmediğim bir işi başkasına danışmam. ancak ben yaptığım işi beğenirsem yada kararsız kalırsam başkalarının görüşlerini almaya çalışırım.

madeinhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ortaya karısık bi afiş olmus ne kadar floral ve grunge element varsa kullanmmışsın gibi duruyor
sanki biraz daha hareketli ama sade bişiler kullanmalısın renk seçiminide begenmedim
insanların bu gibi çalışmalara durup bakıcagı sure en fazla 10 sn o yuzden daha anlasılır bir çalışma yapmalısın
metinlerde biraz daha okunaklı olmalı bu karısıklıkta tipografi die bisey kalmamış
yani kötü ama eminim daha güzelini yapabilirsin uğraş biraz

bu arada begenmedim diye bişey soyleme beyoğlunda bundan daha berbat onlarca afiş gordum ama sen daha guzelini yap bence

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Yorumun için sağol haklısın... bu benım hemn hemen ilk afişim sayılır... ben afiş yapmıyodum böyle parti gibisinden 1 denemek için yapıyım dedım onuda burda paylaşmak istedim normalde dışardakı vatandasa sorunca süper olmus dior :) sağoln ;)