Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

windows 7 grafik tablet kulanırken tıklama efekti nasıl kapatılır?

bolzano38

🌱Yeni Üye🌱
Windows7 de bu ayarın yapıldığı yerde "El yazısı" diye bir seçenek var. "İşaretçi seneçekleri" nin yeri yada tıklama efektlerini nasıl kapatabileceğim hakkında bilgisi olan varmı acaba?
Her tıkladığımda saçma su damlası gibi bir efekt çıkıyor, yada ctrl+shift+alt karakterlerine bastığımda imlecin altında, neye bastığımı gösteriyor. Ben zaten neye bastığımı biliyorum .
Bu efektleri w7 de nasıl kapatacağımı bilen var mı?

şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
"Denetim masası" -> "Kalem ve Dokunma" -> "Kalem Seçenekleri" penceresine gelin. Aradığınız ayarlar burada..

Sanırım sizin sorununuz, "Hareketler" sekmesinin en alt kısmındaki "Hareketler simgesini bildirim alanında görüntüle" tick'ini kaldırdığınızda çözülecek..

Umarım yararlı olur. Kolaylıklar diliyorum.

bolzano38

🌱Yeni Üye🌱
yardımınız için teşekür ederim.Ama benim sorunumu halletmedi .Benim sorunum kalemin ucunu grafik tablete dokundurduğumuzda dairesel dalgalanmalar oluyor.Tıpkı bir damlanın suya düşünce oluşturduğu dairesel dalgalanmaları gibi.BU sorunu vistada aşmak işin işaretçi seçenekleri vardı ama w7 de o seçeneğin terini el yazısı seçeneği almış ... budurumu açıklamak için aşadakiresim daha açıklayıcı olur tşk
i351aretiseenekleri.jpg

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Evet, aynı şey bende de var. Neyse ki, beni rahatsız etmiyor. :)

Çünkü, Denetim Masasını didik didik ettim, oralarda bir yerlerde bir seçenek olmalı..

Ama bulamadım.

Kolay gelsin.