Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

woodart broşür

colombo

🌱Yeni Üye🌱
ahap11copyys0.jpg

bana fena deil gibi geldi ama tabi önemli olan ustaların düşünceleri
yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
üst kısıma neden ürün koymadınız? ürün bu kadarsa neden ust kısıma üzrün koymak için yer açtınız?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
ilk olarak kurallara uygun topik açın
başlık ne anlatıyor belli değil
çalışma nedir oda belli değil
yazıyı bile ortalamamışsınız
üstteki boşluk ne bilinmez
orada bişey yazıyor ingilizce ama nedir bilmiyoruz
wood denmiş diye bütün broşür bir ahşap görünümünde
.....

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
sadece woodart yazısı ile broşür olurmu sizce? nerededir bu yer nasıl ulaşabilirim? Promosyon ürünlerimi satıyor? vazomu satıyor? yoksa mobilya işlerimi yapıyor sanırım bunları belirtmeniz gerekirdi.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bu, ahşap ile promosyon ürünleri imal eden bir firmaya mı ait? Eğer öyleyse İngilizce bilgimle "Woodart" markasından çözdüğümü ifade etmek isterim. Herkesin İngilizce bilmediğini düşünmelisiniz... Çalışmanın görsel anlamda güzel olması tek başına yeterli değildir, tamamlanmalı, yazıları ve sloganlarıyla, anlatılmak istenen resim ve şekillerle bir bütün olmalı...

Bir otomobilden beklenen şey, biryerden başka biryere gitmesidir, sadece 1 lastiği eksikse bile bu işlevini yerine getiremez, sizce bu kabul edilebilir bir eksik midir?

colombo

🌱Yeni Üye🌱
yorumlar için herkese teşekkür ederim
bu kendimi geliştirebilmek amacıyla yapmış olduğum bi çalışma
firma ismi ve ürünler hayalidir
amacım bilgi ve deneyimlerinizden yorumlarınız aracılığıyla faydalanabilmektir.Teşekkürler

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ya çalışmayı koyduktan sonra isimler hayalidir diye fake atıosnz ya çıldırıorm :D

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekler her zaman acıdırr.ama olmamış broşür fon ile bir tane yazı dan 3 adet fotograftan ibaret degildir ki olmamış arkadaşıımm

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu calisma daha bitmemis galiba, bu haline yorum istiyosan, direk olmamis deyip cikar insanlar bu is icin, calismamin bitmemis oldugunu düsünerek bitmis halini merak ediyorum, yok eger bu calisma bitti diyosan olmamis, tek anladigim ahsap ürünleri ile ilgili bisey bu....

arock06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"bana fena deil gibi geldi" demişsin. FENA hemde çok... Koyduğun ürünlerle, zemine koyduğun ahşap görüntüsü birbirine girmiş... Firmayı anlatan ne bir bilgi ne ürünler hakkında bilgi hiç birşeyde yok ayrıca... Kolay gelsin...