Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

wordpress ile yapılan sitenin css dosyasını bir türlü düzenleyemedim ve sinir krizi geçirmek üzereym

mehmetcantekin

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar merhaba. yurtdışından birine web tasarımyapıyorum. siteyi şimdilik bir arkadaşınhostuna alt site olarak kuruyorum. İnternet FM | İnternet Radyosu adres bu. siteyi inceleyin. bakın ekranı kçülttüğünüzde yani ekran kapla kısmından yaptığınızda resimler alt alta kayıyor. görüntü bozuluyor. o menü daralıyorfelan fistan. ben bunu her pc de o pcnin çözünürlüğüne göre şekillenmesini istiyorum. bana bu konuda yardım edecek var mı? İş biraz acil. Maddi olarak ta yaptırabilirim. Uygun ve mantıklı bir fiyata. Ki ben de öğrenciyim. Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Bahsettiğin sorun değil bir ince işçiliktir. Birincisi eğer div elementlere verdiğin boyutlandırmalar sabit ise 1000px gibi !00% değil bu bahsettiğin alt alta inmeler ortadan kalkacaktır. Diğer bahsettiğin konu her ekran boyutuna göre kendini şekillendiren bir sayfa için responsive design yan, frameworkler üzerinden şekillenen yeni bir teknoloji. Ama karmaşık ve zordur. Anladığım kadarıyla senin öncelikle bir web site yapımı hakkında önemli temel bilgilere ihtiyacın var daha sonrasında responsive olayına geçmelisin ki bu çok daha tecrübe isteyen bir konu.

İyi Çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi: