Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yamanlar Bilişim Logo Çalışması ve Kartvizit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmandincer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.osmandincer.net
Merhabalar;

Kendi işletmem için logo ve kartvizit çalışması yaptım. Açıkçası renkler konusunda bağnazım. Yani siyah(belki lacivert) ve bordo olması gerekli benim için. Ama bunun dışında bir sınırım yok.

Yardımlarınız ve yorumlarınız benim için çok önemli. Bu logo ve kartviziti bir yıldır zaten kullanmaktayım. Yenilenme sürecinde bunları da yenileyeyim diyorum.

Tabela, kartvizit, anted, kaşe, cd, klasör kapağı, dosya, el ilanı, zarf, bayrak, not kağıtları, fatura, web sitemiz.... aklınıza ne gelirse her şeyi kurumsallaştırmak istiyorum.

Bu arada bu kurumsallaşmanın temel nedeni de FastFood işine de girdik :) Fatura tahsilatı da zaman içerisinde eklenmişti. Oto kiralama da başlayacak. Yani daha çok şeye ihtiyacım var.

FastFood için de basılı şeyler yapılacak daha ama ne kullanılır ne yapılır.. Fazla bi fikrim yok.

Fiyat listesi, ıslak mendil, logolu peçeteler, tabak altına konan servisler, dışarıdaki sallanan tabela, yola konan tabela (Bunların bi adı var mı?), gönderilen ürünlerin kapları (hamburger, patates..), ürünlerin kaplandığı kağıtlar..

Bu nedenle yardım, yorum ve fikirler çok önemli.

(Kurumsal kimlik örnekleri toplu bulabilsem neler yapılabilir bilmek istiyorum.. Yani basitçesi daha çok acemiyim.. Çok yolum var.. Öğrenip, güzelce anlayıp kendim yapmak istiyorum. amaç bu)

Resimler:

Logomuz..

Kartvizit..

Fatura Kısmı (Dekont üzerine) Logo..

Antedli Kağıt...

Özellikle bana güzel beğendiğiniz örneklerin linklerini de atabilirsiniz. Yani maksadım özgün bir şey yapmak ama düzgün örneklerle. Ölçülere, şekillere ihtiyacım var. Forumda aradım ama fazla bir şey buldum diyemem..

Şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Çalışmada Bulunan İletişim Bilgileri:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Yapılan çalışmaların üzerinde kendinize ya da müşterilerinize ait iletişim bilgileri ve internet adresi bulundurulmamalıdır.

Lutfen calisma uzerindeki iletisim bilgilerini kaldirarak ya da sansurleyerek tekrar paylasiniz. Tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...