Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yanlış Eleştir Yapanlara Eleştiri

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Konularda eleştiri yapan arkadaşlar eleştiri yönlendirme yol göstermedir
ama ne yazıkki eleştirinin dozunu kaçıran arkadaşlarımız var lütfen
bunu yapmayın ve bizi bu meslekten ve bu web sitemizden soğutmayın

SİNİR OLDUĞUM SÖZDE ELEŞTİRİ ÖRNEKLERİ

*Beğenmedim
*Hiç Güleceğim Yoktu
*Çok Çalışman Lazım
*Öyle Logo mu Olur

Yukarıda yazdığım bir kaç örnektir ve forumda mevcuttur
bunu yazanları kınıyorum adam gibi eleştiri yapalım artık
yada sonsuza kadar susalım SÖZ GÜMÜŞSE SUKÜT ALTINDIR

Benzer konular

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
*Hiç Güleceğim Yoktu :D:D:D

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sayın sedat mesleğinizden ve siteden soğumanıza hiç gerek yok.
Her yorum yorum olması maksadıyla yazılmıyor bunu sizde gördüğünüze bu konuyu açmış bulunuyorsunuz. Bahsettiğiniz konulardan bizler yönetim kadrosuda rahatsız durumdayız ancak her insana bunlara böyle yapacaksın demek biraz abartı olur doğru olan dedikleriniz ama beş parmağın beşide bir olmuyor malasef. Bizler bu bahsedilen konularda özen gösteriyoruz ve yönlendirmeler yapıyoruz. Gerisi zaten üyelerimize kalmış eski üyeler ve forum hiyeraşisini kavrıyan kişiler yeni gelen arkadaşları özel yoluyla yada forum genelinde uyarılar yaparak doğru olanı anlatırsa gelecek nesil bizim dediğimiz gibi olacak çünkü biz böyle gördük diyecekler....

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
katılmamak elde değil
çoğunun burnu havada!!!!!

sty_grafiker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ewet arkadaşlar...Yapılan işler çok basit,gülünücek derecede dahi olsa küçümsenir tavırlar takınmak hiçte hoş değil...Yapılan işe şunu böyle yapsan daha iyi olur,şurada şu yanlış var düzeltirsiniz vs. cevaplar daha yapıcı ve faydalı olacaktır.....

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
Size kesinlikle katılıyorum.
yaptığı eliştiri ve paylaşımlarla herkes kendini temsil ediyor.
ancak forumumuzun bir çizgisi var.
lütfen sedat695'in uyarılarını dikkate alalım!

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
düşünceleriniz için teşekkürler

şirine

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende bu siteye girdiğimde burnum havadaydı sonradan :)gökhan tekin abinin uyarılarıla bu güne geldim sağolsun valla o olmasa forum kurallarından haberim yoktu:))

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Grafikerlik Mesleğine yeni başlayan hevesli ve azimli olanların sergilediği küçük çalışmalar olur. Tasarımcılığa yeni başladıkları için bazı temel kuralları pek bilmezler. Bu yüzden kendi hoşuna gittiği işleri yayınlamak ister. Tasarım iyi veya Kötüdür bu tartışılır ama tartışma esnasında sedat arkadaşımızında bahsettiği konulara iki kelime ile eleştiri yapanlar ve aşağılayıcı tavırlar sergileyenlere bende karşıyım hakikaten çalışma kötü olmuş olabilir ama eleştirilere pozitif yönde yorum yaparak eleştirirlerse bu yeni başlayan arkadaşlara daha çok azim, istek ve destek olacaktır. Burnu havada olup ben bu işi yıllardır yapıyorum diyenlere söylenecek söz yok zaten. Onun tasarımcılığıda o kadardır.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
*Hiç Güleceğim Yoktu :D:D:D

arkadaşın gayet güzel bir uyarısına bile bu cıvıkça cvp vermeniz arkadaşın sinirlenmekte ne kadar haklı olduğunu ortaya koyuyor geyik yapılcak yer var yapılmayacak yer var
forumdaki herkesin çalışmalara yorum yaparken biraz daha gözlemleyici ve araştırıcı olmasını tavsiye ediyorum lütfen bilmediğiniz birşeye yorum yapmayın bildiğiniz kendinize güvendiğiniz karşıdaki insana yol gösterebileceğine inandığınız çalışmalara yorum yapınız

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşın gayet güzel bir uyarısına bile bu cıvıkça cvp vermeniz arkadaşın sinirlenmekte ne kadar haklı olduğunu ortaya koyuyor geyik yapılcak yer var yapılmayacak yer var
forumdaki herkesin çalışmalara yorum yaparken biraz daha gözlemleyici ve araştırıcı olmasını tavsiye ediyorum lütfen bilmediğiniz birşeye yorum yapmayın bildiğiniz kendinize güvendiğiniz karşıdaki insana yol gösterebileceğine inandığınız çalışmalara yorum yapınız

anlayışınız ve düşünceleriniz için teşekkürler arkadaşım

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorum yorum olmalı, kişisel aşalama olmamalı, burnu büyük tavırlar olmamalı
herşey bizim elimizde