Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yapı Market Kataloğu

SoMeBoDy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bir yapı marketin katalog çalışmasını yapacağım a4 formatında bir katalog olacak yardıma ihtiyacım var.

Firma bir yapının dış cepheden başlayarak bir inşaatta (iç-dış) ne gerekiyorsa satıyor.El makinalarına kadar.

Aklıma kapakta yapımı süren ama bir inşaat yada yarısı yapılmış diğer yarısı yapılmakta olan bir bina resmi kullanmak geldi ama uygun resim bir türlü bulamadım..

Sizce ön kapak ve arka kapakta neler yapılabilir...
İç sayfa formatında neler kullanabilirim fikirleriniz ile yarımcı olursanız sevinirm.

Şimdiden herkese teşekkürler..

Benzer konular

mybk_mg

🌱Yeni Üye🌱
yardımcı bulmak zor

arkadaşım şu an aynı sorunu bende yaşıyorum demek ki fikir verebilecek arkadaşlara zor ulaşacaz.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım şu an aynı sorunu bende yaşıyorum demek ki fikir verebilecek arkadaşlara zor ulaşacaz.

insanlar genelde kendi işleri için sıfırdan birşey oluşturup sunar ve üzerinde fikir beyan etmek ve en olurunu söylemek daha kolay bir hal alır.

Şunu söyle yap bence böle olsun şu şöyle olsunlar işin en kolayıdır. Şahsi fikrim size ilham verebilecek yol gösterebilecek çalışmaları inceleyip kafanızdakilerle birşeyler oluşturmanız.

Onur DAL

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmanıza uygun kaliteli görseller bulabileceğiniz birçok site mevcut bu iş biraz araştırmakla alakalı,eğer araştırıpta bulamamışsanız kendi grafik tasarım yeteneğinizi ve iç dinamiklerinizi harekete geçirseniz daha iyi olur.bu hem çalışmaya özgünlük katar hemde çalışmayı siz daha fazla benimsemiş olursunuz.bu konuda yardımcı olabileceğim birşey olursa özelden ulaşabilirsiniz sizin yerinize isterseniz bide ben araştırayım.kolay gelsin saygılarımla...