Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yapmış olduğum kahve ambalajı paylaşmak istedim

du_rock

🏅Acemi Tasarımcı🏅

Son düzenleme:

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
sizin bilgisayarınızdaki bir dosyayı biz göremeyiz... aşağıda yararlı bağlantılardan foruma resim yüklemekle ilgili bilgiyi bulabilirsiniz...

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
imagestock.com a ücretsiz upload imkanı var sanırım...
resim eklemeyi anlamışsınız.. ama upload etmemişsiniz :)

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Forum da kullanmak için imageshack.us' a resim yüklemek aslında çok basittir. Şimdi aşağıda anlatacağım adımları tek tek uygularsanız, sornsuz bir şekilde resminizi yükleyip yayınlaya bilirsiniz.

Öncelikle www.imageshack.us adresine giriyoruz. Ardından
birinci resimdeki 1 numaralı kırmızı ok un göstermiş olduğu "Gözat" (browse...) yazan buton a tıklıyoruz.

001.gif

Bu işlemi yaptıktan sonra da ikinci resmimizdeki gibi resim dosyamızın olduğu klasörümüze gidip resmi seçtikten sonra "Aç" butonuna basarak resmimizi yüklemeye başlamak için siteye resim dizinimizi vermiş oluyoruz.

00203.gif

Aşağıdaki resimde gördüğümüz "host it!" e tıkladıktan sonra resmimizin siteye yüklenmesini bekliyoruz.

004.gif

Bu işlem bittikten sonra imageshack.us' a resmimizi yüklemiş oluyoruz. Şimdi sırada resmimizi forum a göndermek için gerekli olan linkte ( bağlantı). Bu bağlantıyı da resmimizde gördüğümüz "+ Show Advenced Linking" yazan bağlantıya tıklıyoruz.

005.gif

Bu işlemden sonra en altta "Direct link to image" sekmesi açılacaktır. Buradaki bağlantı adresini kopyalayarak forumda ki mesaj yazdığımız ekrana geri dönüyoruz.

006.gif

Artık forumda resmimizi yayınlamak kaldı bunun için mesaj yazdığımız alandaki image yükleme butonuna tıklamamız gerekmekte.

007.gif

Artık resmimizi mesaj alanımıza göndermekte sıra bu işlemde de çıkan menude https:// yazan yere imgeshackten kopyalamış olduğumuz link i yapıştırıyoruz ve ardından da ok butonuna basıyoruz.

Bu işlemde bittikten sonra artık mesajımızı forum a gönderebiliriz. Gönderdiğimiz mesajda eğer resmimiz aşağıdaki gibi görülüyorsa hiç bir sorun olmadan resmimizi yayınlamış oluruz. İyi forumlar.

121-grafikerler-net-logotype.jpg

ÖNEMLİ NOT: Yüklemek istediğiniz grafiğinizin RGB olmasına dikkat ediniz. Eğer CMYK çalışmışsanız mutlaka RGB ye dönüştürünüz. Aksi bir durumda resminiz görünmeyecektir.

cnuke

🌱Yeni Üye🌱
Adam bilgisayarındaki dosyaya link vermiş :D yolun başındayken alternatif mesleklere yönelmeni tavsiye ederim.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet arkadaşlar, biraz ayıp olmuyormu herkes hata yapabilir, kimsenin şefkini kırmaya hakkımız yok, hatasız kim var ??? Gülme Komşuna Gelir Başına ...

HardNRoll

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben hataya gülmedim, yalnızca arkadaşın yorumuna güldüm. tabikide kimse anasının karnında öğrenmiyor. eğer benim gülmem, arkadaşımıza negatif elektrik verdiyse özür dilerim..