Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaptığım bir cam yazısı

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir müşteeriye yaptım zemin biraz saçma gibi geldi ama ... :lol:

untitled1yi5.jpg

Benzer konular

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence hiç fena değil...

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
böyle düşündüğüne sevindim :))

ama hataları görmeye başladım; yazılar tabeladan büyük olmuş :lol:

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
değişik olmuş ellerine sağlık.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Hataları görmeye başlamışsın zaten bir şey demeye gerek yok.

Düşünce hoş olsada tasarım oturmamış gibi.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel düşünce ama, malzemeyi çok doldurmuşsunuz biraz daha ufak yapmalıydınız. Biraz Arka plan görünsün ki rahatlasın tasarımın ... Emeklerinize sağlık...

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkürler

DeFacto .. ben tabelaları ufak yapmıştım zaten ama müşteri büyük olsun göze gelsin dedi :) mecburen böyle oldu (müşteri her zaman haklıdır :) )

VolkanTEKİN .. 3 saat içerisinde ancak bu kadar yapabildim. Müşteri yanımda oturuyordu; aceleyle oldu yani. şimdi hataları düzeltiyorum :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çoğu tasarımcı ya da sanatçı, kendini etkileyen bir iş gördüğünde, argo tabiriyle gaza gelip hemen birşeyler yapma isteği duyar. Bu içsel bir kıskanma ya da etkilenmenin sonucudur.

Önümüze gelen birifte, bizden istenenin ne olduğunu iyi anlamak tasarıma başlamanın ilk koşuludur. Yeterince açık olmayan ya da anlaşılmayan bir iş brifinde sonuç rastlantılara bağlıdır ve başarısızlığı kaçınılmazdır. Bu nedenle işi alırken isteneni iyi algılamak çok önemlidir.

Müşteri hemen her zaman en kısa zamanda en iyi işi ister.
Sürekli ve rutin biçimde tasarımla uğraşan tasarımcı için, her gün yeni yeni super tasarımlar yapmalıdır, en sivri konseptlere imza atmalıdır beklentisi, grafik ve reklam tasarımcılığını ağır beyin işçiliği haline çevirir....

Devamını okumak isterseniz >>> Tıklayınız <<<

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Tadilat nedeni ile denilmiş kompozisyon bunun üzerine. Ancak tadilat iyiye yöneliktir. Yani bir şirketiniz olduğunuzu düşünelim . Neden tadilata gireriz ? Şirketin daha iyi bir imajı olması için. Ancak arkadaki yol ve gökyüzü o kadar karanlıkki, bakıldığında ucu bucağı olmayan bir yola gidiliyormuş gibi. Daha açık ve can alıcı bir atmosfer üzerinde yoğunlaşşaymıssınız dahagüzel olucakmış.

Ancak çalışmanız ve düşünceniz güzel yukarıda belirttiklerim benim gördüklerim... Çalışmalarınızın devamını görmek isterim...
Saygılarımla...

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
DeFacto .. Yazını daha önce okumuştum, tekrar okudum :) Kesinlikle haklısın ancak bazen çok az zamanda işleri bitirmek gerekiyor, ki benim yaptığım çalışmadaki gibi müşteri başımda oturuyorsa kullanabilecek pek fazla seçenek maalesef yok :( Verdiğin Bilgiler için teşekkürler

Gokhan TEKİN .. Aslında bende o karanlığı geride bıraktık anlamında böyle bir kompozisyon düşünmüştüm. Ancak dediklerini tekrar düşününce ön planda bir canlılık olması gerektiğinin farkına vardım :) Demek ki vermek istediğim hissi uyandırmıyor :( Yorumun için teşekkürler.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Düşünceniz çok güzel fakat zemin sanki bir yanardağ patlamış da lavlar fışkırıyor gibi ama esasında yol galiba :D (bunu zor anladım). Tabela daha geriden ve küçük olablirdi rengi de zemine biraz daha uzak olsa daha iyi olurdu sanki... Yazılar kabartma olabilirdi belki daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

Emeğinize sağlık çok teşekkürler bizimle paylaştığınız için.

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
dostum işin aslı şu fikir olarak gerçekten güzel bir fikir işin diğer tarafı ise zamanın az oluşu ve müşterinin işine karışması olayı biraz batirmış gibi ama dediğim gibi fikrin güzel üzerinde biraz çalışılsa ve müşteri sazan gibi atlamasa işine dahada güzeli olurdu

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmanın güzelliğinin yanında yorumlarda çok güzel :) daha çok yorumlara bakmaya geliyorum :D

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
belqin .. Evet zemin aslında yol ama renkleriyle oynadım :lol: Tabelanın rengini değiştirmeyi düşünmedim aslında çünkü renkleri kullanmayı tam anlamıyla kavramış değilim aslında :S Yazılar kabartma olsaydı Tabela görünümü vermezdi diye düşündüm. Yorumun için teşekkürler =)

ziyankar .. Kesinlikle katılıyorum üzerinde biraz daha çalışsaydım daha iyi şeyler çıkabilirdi. Ama müşteri beğendiyse sorun yok diye düşünüyorum. :))

ozkanturk .. Grafikerler.net'i kaliteli eleştirileri ve samimiyetinden dolayı çok seviyorum ......

Yorumlarınız sonraki işlerde dikkat edeceğim noktaları belirliyor. Bu nedenle hepinize teşekkür ederim :peace1:

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yazıların buulnduğu yeri biraz daha küçültüp arka planın gözükmesini sağlayarak tasarımı bir daha rahatlatabilirsin gibi. fikir güzel ama

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
bence müşteri herzaman haklı değildir. çünkü bazıları hiç bilmiyorlar.
emeğinize sağlık...

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Strange .. Doğru bir şey söylüyorsun ama belli bir kaliteyi yakalayana kadar müşteriyi ikna etmek zor oluyor :(

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Tadilat nedeni ile denilmiş kompozisyon bunun üzerine. Ancak tadilat iyiye yöneliktir. Yani bir şirketiniz olduğunuzu düşünelim . Neden tadilata gireriz ? Şirketin daha iyi bir imajı olması için. Ancak arkadaki yol ve gökyüzü o kadar karanlıkki, bakıldığında ucu bucağı olmayan bir yola gidiliyormuş gibi. Daha açık ve can alıcı bir atmosfer üzerinde yoğunlaşşaymıssınız dahagüzel olucakmış.

Ancak çalışmanız ve düşünceniz güzel yukarıda belirttiklerim benim gördüklerim... Çalışmalarınızın devamını görmek isterim...
Saygılarımla...

yorumuna kesinlikle katılıyorum tadilattan dolayı zararına satışlar türkçeyi doğru kullanmak adına anlatım bozukluğu olan bi cümledir. onun dışında gene hat olarak fikir güzel..

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Haklısın yaparken hiç öyle düşünmemiştim :D