Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yaratık tasarımı

dothebartman

🌱Yeni Üye🌱
merhaba!belki bu konuyu burada dile getirmem uygun değildir ama henüz yeniyim ve bu da benim açımdan bir sorun olduğu için burayı uygun gördüm.Ben şuan grafik tasarım okumakta olanlardan veya bu konuyla ilgilenebileceklerden yardım isteyeceğim aslında,ben de bir gsf öğrencisiyim ve bu dönemki ödevim bir yaratık ve onun yaşam alanını tasarlamak,yardımcı olmak isteyen olursa çok sevinirim...

Benzer konular

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kendini bi yaratığın yerine koy ve dünyanı hayal et.
Kolay gelsin...

ysndkn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla benim aklıma ilk ateşli, konstantin filmindeki cehennem diye nitelendirilen yer geliyo.. oradaki bi yaratıkta geniş omuzlu, boynuzlu, kaslı, kafası bedenine oranla biraz küçük, koyu renkli, 2 insan boyunda gibi bişey olur..
kolay gelsin ne deyim

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk önce farklı olmaya ve yaratıcı bir tasarım yapmaya çalış...gel beraber düşünelim.mesela yaratık denilince benim aklıma gelen ilk şey korkunç ötesi bişey.hayal et bu duyguyu sana yaşatacak bir yaratık nasıl olabilirdi...aklını yerinden alcak kalbini durduracak bir yaratık.ama televizyonlarda gördüklerimizden farklı olsun tabi daha yaratıcı olsun.mesela yaratığın ilk önce gözlerini düşün sonra dişlerini sonrada ellerini.bana göre en korku verici kısımları buraları...sana kolay gelsin başarılar diliyorum...(By_omer)

esma hanım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben ce herşeyi yiyen bitiren evleri insanları yiyen bi yaratık olsun kurbağaya ve yılana benzeyen kırmızının tonları olsun süper oldu

Ferdisenel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla benim aklıma ilk ateşli, konstantin filmindeki cehennem diye nitelendirilen yer geliyo.. oradaki bi yaratıkta geniş omuzlu, boynuzlu, kaslı, kafası bedenine oranla biraz küçük, koyu renkli, 2 insan boyunda gibi bişey olur..
kolay gelsin ne deyim

Çok mantıklı :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki neden pek kötü bir yaratık düşünüyorsunuz. :D

Bence pikachu da bir yaratık. :) Hayal et... :)

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
genelde korkunç karakterlere yaratık diyoruz.pakachu ya aaa nekadar tatlı bir yaratık denildiğini hiç duymadım ben.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
genelde korkunç karakterlere yaratık diyoruz.pakachu ya aaa nekadar tatlı bir yaratık denildiğini hiç duymadım ben.

Yaratık: Yaratılmış canlı varlık, mahluk

Eğer yaratık diyince korkunç şeyleri düşünüyorsanız bu sizin iç dünyanız ile ilgili olabilir. :)

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
tamam bizde bir yaratığız hatta doğadaki insanlar ve hayvanların hepsi yaratık.filmlerde reklamlarda insanlar ve göze hoş gelen hayvanlar yaratık diyemi gözümüzün önüne geliyor.korkunç görünüşlü canlılar genelde yaratık olarak adlandırılıyor ve filimlerde gözümüzün önüne geliyor.pikachu aaaa keşke böyle bir güzel yaratığım olsaydı...kulağa nekadar itici geliyor dimi