Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardım indesing ustaları

ayhangencer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar şuan çalıştığım işyerine 2 ay önce başladım daha önce illustrator da yapılmış ferforje katoloğu var 180 sayfa çok değişiklik olacak sayfa ekle çıkar muhabbetide çok olacak. illustrator den 1 sayfayı kopyalıyorum indesig yapıştır dediğimde resimlerde sıkıntı yok ama yazılar birbirinin içine girmiş şekilde geliyor nu sorunu halletme şansı varmı

Benzer konular

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sayfaları kopyalamadan pdf e çevirin tek tek sonra indesign e çağırıp dizin, sonradan değişiklik yapacağınız zaman sağ tuş / edit / illustrator ile değişilik yapıp kaydedersiniz.

iao

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pdf yapmaya gerek yok, illustrator dosyası zaten pdf ile aynı tabanda çalışan dosya türüdür, doğrudan ai dosyasını indesign içine çağırabilirisiniz. place komutuyla çıkan pencerede altta import options kısmını işaretlerseniz, bütün sayfaları veya istediğiniz sayfayı çağırabilirsiniz. 1-3, 7-9 dediğiniz zaman 1den 3. sayfaya ve 7den 9. sayfaya kadar olan kısımları imleçe yüklü duruma getirebilirsiniz veya 3, 9 , 11 gibi istediğiniz sayfaları aradan yükleyebilirsiniz. illustratörde yapacağınız değişiklik resim güncellemisi gibi güncellenir