Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yardim : menulerdeki komutlardan birini button sekline donusturme?

eemree

🏅Acemi Tasarımcı🏅
konu su : baski icin bol resimli bir calisma hazirladigimizda, sonunda calismadaki resimlerin CMYK formatinda olmasi gerekiyor, biliyorsunuz. Cogu zaman unutup sonradan RGB'leri CMYK'ya ceviriyoruz. Ve bunu da ben devamli RGB resmi secip Bitmaps / Mode / CMYK Color'la yapiyorum.
birisinin bilgisayarinda gormustum, bu komutu direk dugme haline getirmis (nasil bircok cizimi gruplamak icin dugme var yukarida o sekilde).
Yani resimleri secip tek tikla CMYK'ya cevirmek istiyorum. Bilen arkadasim varsa ve benimle paylasirsa sevinirim. Tesekkurler...

Benzer konular

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
simdi arkadsim

bitmapa geliyorsun sol tusla degilde sag tusla tikliyip menu itemi ordan propertiese geliyorsun karsina options geliyo ordan shortcus key gibi bisey yazar orayi seciyorsun altta bos kutucuga hangi tuslari atamak istersen onlari yapiyorsun bende q,w,e
bunu yazdiktan sonra asiggn tiklyiosun etkin hale geliyo sonra resmi secip q,w,e basarsan direk konvertliyo bu her ozellik icin gecerli ben power klibi bile boyle yapiyorum cok acaip pratik

yardim edebildiysem ne mutlu

eemree

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardesim cok sagol ya, acayip isime yariycak... paylasimin icin tekrar tesekkur ederim...

conan27

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bir resimi çevirmenin kısa yol tuşu varmı 45-90-180-360 derece gibi

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
babam corelde resmin ortasindaki carpiya ikinci kez tikladiginda zaten dondurme ozelligi geliyo...bir tiktan yakin olan bi kisayol yoktur heralde yani yok eminim

wolwocapo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eyvallah kardeşim kısa yön tuşları baya işimi görücek saol