Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardım; Tam Ekran Flash!

Kadir Kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kadirkara.com.tr
Merbaha

Benim bir sorum olacakdı ben bir flash site yaptım yalnız bunun aragıdaki örnek sitede olduğu gibi boydan boya olmasını istiyorum örneğin aşagıdaki siteye bir bakın siteyi açtıkdan sonra Explorer köşeden çekerek sayfayı küçülttüğümüzde flash küçülmüyor sabit kalıyor sayfada bunu yapmak istiyorum ama olmuyor yardımederseniz çok sevinirim.

https://www.leyoweb.fr/

Gene aşagıda gördüğünüz flash kodu ile olur diyorsanız bilemiyorum çünkü ben o kodudenedim olmuyor yada ben yapamadım bir bilgisi olan var mı acaba?

fscommand("fullscreen", "true");

Benzer konular

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
html e eklediğin kodlarda with ve height değerlerini 100% yapmayı denermisin bende emin değilm araştırıyım ama

Kadir Kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kadirkara.com.tr
Onlar zaten 100 ama üsteki site gibi olmuyor aşagıdaki resimde olduğu gibi büyüyor ama bir sorun var aşagıdan ve yukarıdan 1 santimlik beyaz bir boşluuk var o gitmiyor bir türlü;

1111fn0.jpg

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
hemen çözüyüm :D <body topmargin="0" leftmargin="0" rightmargin="0"> şeklinde body tagına eklersen bunları üst ve soldan sıfırlar
99850001jl5.jpg

dimensions da percent seçersen sayfayı 100% kaplamasını sağlayabilirsin
scale ile de içindeki objelerinde pencere ile orantılı olarak buyumesi için yada sabit kalmasını sağlayabilirsin

Kadir Kara

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kadirkara.com.tr
Yardımın için teşekkürler ama böylede olmuyor herşey aşagıdaki kodda senin dediğin yöntemle kaydettiken sonra aşagıdaki kodu da ekleyince istediğim indexe ulaştım tekrar teşekkürler.

<Style>
body {margin:0px ; padding:0px}
</Style>

tekimci

🌱Yeni Üye🌱
o siteyi farklı kaydet ve indirdiğin html dosyasını frontpage ile aç sana kod verecektir o şekilde uygularsan flash full screen açacaktır.