Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardıma ihtiyacım var

oy5

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, :smile:

Ben tasarımın her alanına gerçekten ilgi duyuyorum ve her alanını seviyorum. Mimarlık, endüstriyel tasarım, moda ve takı tasarımı, web tasarım,grafik tasarım vs. Henüz programları kullanmayı bilmiyorum ama bu saydığım alanlar üzerinde düşünüyorum ve fikirler üretiyorum.
Bu arada resim yeteneğimin de olduğunu düşünüyorum.

Meslek seçimi konusunda kararsız kalıyorum haliyle. Tüm bu alanları kapsayacak bir seçim yapmak istiyorum.

Size sormak istediğim ise şu, bu konular ve alanları en geniş şekilde öğrenebileceğim, kendimi daha genel olarak geliştirebileceğim bölüm nedir?

Tavsiyenize gerçekten ihtiyacım var.:sadsmile:

Şimdiden herkese teşekkürler.

Umarım yanlış yere konu açmamışımdır.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Endüstriyel Tasarım okumanı tavsiye ederim...Bunu yaparken de yanında grafik eğitimi ya da kursları alarak tüm alanlara, mimarlık hariç hakim olabilirsin..İleride Peyzaj ve İçMimarlıkta da kendini geliştirebilirsin. Bu eğitimlerin hepsinden kendimde geçtim + mühendislik eğitimi aldım.
Uzun yıllar Avrupa'da, eğitim aldım, yaşadım, çalıştım...ülkeme yeni döndüm sayılır. Adapte olmaya çalışıyorum...herşey çok değişmiş...:D ...benim tavsiyelerim bu yönde...ama kısaca tutkunu takip et derim...

oy5

🌱Yeni Üye🌱
İlginiz için teşekkürler :smile: Tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Bi yol çizmem de yardımcı oldunuz gerçekten.

Bu arada şuan tasarımla ilgisi olmayan başka bir bölümün 3. sınıfındayım. Yanlış tercih yaptığım için, üzülüyorum. Geç kalmış sayılmam başlamak için değil mi? :blush:

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şu an okuduğunuz bölüm her ne ise önce onu bitirin. Hiçbir şey için, hiç bir zaman geç kalmış
sayınılmaz...

oy5

🌱Yeni Üye🌱
Başka cevap gelmediğine göre sanırım herkes endüstri ürünleri tasarımını daha genel bir alan olduğunu düşünüyor değil mi? Çünkü her alana hakim bir tasarımcı olmak hedefim.:smile: