Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yardımlarınıza teşekkür ederim dekupe için

elveda543

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar, bu site sayesinde photoshopta dekupe yapmayı öğrendim ve bir tane yaptım, grafiker arkdaşlar bir bakıpta değerlendirirlerse sevinirim. (iki hafta öncesine kadar photoshoun sadece ismini biliyordum. yardımlarınız için tekrar teşekkürler.
agphotocollection052tm3.jpg

bu resimde orjinal resim

dscn0583el5.jpg

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle azmin için tebrik ederim seni. :smile:

Tabi şu an için uygulamada hatalar var.Mesela sağ kolunu düz bir şekilde çizmemişsin kırık kırık görünüyor kenarları. Bazı yerlerdede zeminden siyahlık almışsın.
Ama bunları zamanla bol bol çizerek el alışkanlığıyla düzeltebilirsin.Başarılar :smile:

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Fena olmamış ama daha çok dikkat etmelisin
Decupe yaparken tıklamalarını şu şekilde yapmalısın
sen tıkladığın yerde bırakmışsın
ilk tıkladığın yer sabit, ikinci ve sonrası tıklamalarını, tıkladığın yerde bırakmayacaksın, ikinci ve sonraki tıklamalarında, tıkladığın yerde durmayıp, tıklayacağın bir sonraki adıma doğru bırakacaksın imleci yada çok keskinse üçgenin üstü gibi tıkladıktan sonra biraz ucunu uzatıp alt tuşuna basarak bir sonraki adıma doğru çekmelisin küçük aralıklarla yaparsan daha güzel yapmış olursun.
Biraz karışık oldu ama umarım anlayabilirsin.

ALe..!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bayaa qüzeL olmuş Hanqi araç ile yaptın MagicWand ?Lasso?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle 2 hafta da yapılan dekupe için başarılı..Ama magic ile değilde, Pen tool la dekupeye devam etmelisin..böylece montajların daha temiz çıkacaktır..Montajından sonra renk ayarlarıyla oynamayı unutma..Montaj yapacağın resme göre fon ayarlamaya dikkat et..Mesela dekupe li resim de, fon güneşli bir ortam olmasına rağmen, bayan da güneş adına bir ışık yok..:p Ama tekrar tebrik ederim..Çalışmaya devam..

elveda543

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar teşekkürler tavsiyeler için, bunu extract la yaptım, çalışırsak daha iyi olacağına inanıyorum, tools larla yapınca daha başarılı olu herhalde, önce o tools lar hangi prensiplerle çalışıyor deneyerek onları öğrenmekle daha iyi sonuçlar alınacak, teşekkürler tekrar yardımlarınız için