Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yarı zamanlı bir proje için 3D karakter modelleme ve rigleme yapacak biri aranıyor... - İstanbul

slmrngl

🌱Yeni Üye🌱
Yarı zamanlı bir proje için 3D karakter modelleme ve rigleme yapacak biri aranıyor...

Program/Seviye: Kısa sürede başlayacak bir proje için, iyi derecede bildiği 3D Max, Zbrush gibi 3d tasarım programlarından birinde ünlü tarihi kişilerin 3d modellemesini ve bunların üzerinde rigleme yapabilecek, şu anda çalışmayan veya bol vakti olan arkadaşlar... Konuyla ilgili detaylı bilgi için bana mail atabilirler.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta: selimorengil@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
size mail attım attım ama mail bana geri geldi adresinizde mi sorun var anladım belki de ben tam olarak okuyamadım bana adresinizi pm yoluyla gönderir misiniz lütfen selimorangil mi selinorangil mi ?

slmrngl

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım siz İzmir'desiniz teşekkürler ilginize...

Çizimi yapacak arkadaşın İstanbul'dan olması gerekmektedir. Bu notu düşmeyi unutmuşum detay olarak.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu bilgilendirme için ben tşk ederim

slmrngl

🌱Yeni Üye🌱
Keşke sadece çizdiğin modelin jpeglerini bana biz daha konuşmadan önce yollayabilseydin de zaten bu modellemenin istediğimizle ilgisi olmadığını sana söyleyebilseydik.

Ben ilk mailimde bile bunların yapılmasını istediğimizi söyledim, sana ek şeyler çıkarmadım. Çünkü 3D modellemeyi iyi derecede yapan bir arkadaş, malesef rigleme konusunda aynı başarıyı gösteremediği için modelleme,rigleme ve istediğimiz çok basit 3-4 vücut hareketinin bir kişinin elinden çıkmasına karar verdik, başka bir şey değil.

Animasyon işiyle uğraştığın için mutlaka grafiker arkadaşın olduğunu tahmin ederek seninle birlikte ona da bir bütçe ayırmayı düşündük ama olayı anlamak veya kabul edip etmemek boyutundan, "Sizden ücretsiz iş istenip kandırılmaya çalışılıyorsunuz" diyen art niyetli birinin 1 kuruş bile kazanmasını istemem ki, o paranın 1 kuruşu bile benden çıkmayacağı halde bunu söylüyorum.

Konuşulan bütçenin 2 katını isteyerek telefonu kapattığını da yazsaydın!

Dediğim gibi çizimini keşke başta görebilseydik, terbiyesizleşmene gerek kalmadan konu kapanmıştı zaten.

Kimsenin kimseyi kandırdığı yok saçma sapan şeyler yazmışsın.

Sinekten yağ çıkarmaya çalışmak mantığında olan bir arkadaş...
#Önce İstanbul'a gelebilirim akrabalarım vs. var kalmam sorun değil dedikten sonra gelme kalma ve diğer masraflarımı karşılar mısınız yazan...(ki bunu düşük bütçeli ve istediğimiz zaman görüşüp toplantı yapabilelim diye İstanbul içinden bir arkadaş olursa iyi olur diye diğer illerden gelen mesajlara teşekkür eden benim.)
#Başta konuşulan ve mutabık olunan bütçenin 2 katına çıkan arkadaş. Ben de işverenleri sana karşı uyarayım. Yine de insanlık bizde kalsın kolay gelsin...

slmrngl

🌱Yeni Üye🌱
Arayışlarımız bittiği için, admin'den konunun bi zahmet kapanmasını istiyorum, teşekkürler.