Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

-Yarı zamanlı- Photoshop Illustrator ve Indesign (orta düzey) - Türkiye Geneli

tsSerra28

🌱Yeni Üye🌱
-Yarı zamanlı- Photoshop Illustrator ve Indesign (orta düzey)

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Photoshop Illustrator ve Indesign orta düzey biliyorum. Yapacağım işleri sormadan bilemezsiniz.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Verilen iş ne kadar ciddi olursa o kadar ciddiye alırım. Gelipde şu vücuda şu kafayı koy gerçekçi olsun gibi işler olmasın. Şahıs işlerinden çok Kurumlarla çalışırsam iyi olur. Öğrenciyim, öğrenci deyip piyasadaki fiyatlardan haberi yok sanmayın. Yapacağım işi de küçük görmeyin. Photoshop Illustrator ve Indesign programlarında yapılan bir çok işe hakimim. Sadece şu işi yapabiliyor musun diye sormanız yeterlidir. Şimdiye kadar yaptığım işleri söylemem gerekirse; Broşür, kurumsal kimlik, logo-logo type, amblem, davetiye, afiş, banner, e-bülten, katalog vs. yaptığım işlerin bir kısmı dekupe den bahsetmiyorum Eğitimimiz de ilk öğrendiğimiz şey dekupe ve dekupe işi verilecekse önemli zorlu dekupe olmadıkça vermeyin. Olumlu bakanlardan mutlaka mail bekliyorum, ilginiz için teşekkürler.

E-posta: serraozbek28@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

tsSerra28

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Güncel İlan, mail beklemekteyim. Mail adresimden bana 7/24 ulaşabilirsiniz.