Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yarışa hazırmmısın ?

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
boş vaktimde hazırladığım çalışmamı beğeninize sunuyorum...:cool2:

Benzer konular

mavideniz47

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
aslında sade ve güzel olmuş lakin altta aenin ismin zor okunuyor bunu bilerek mi yaptın bilmiyorum.emeğine sağlık

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma eline sağlık arada kendine boş vakit ayır o zaman
ama sağ tarafdaki artı ve yuvarlaklar olmasa daha iyiolur gibi

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
gayet başarılı olmuş arkadaşim, ellerine emeğine sağlik..

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Hoş cidden güzel ama boş zamnında olduğundan dolayı bir kaç hatan olduğunu düşnüyorum .Eger bir şirket için yada F1 için tasarlasaydın o artıları koymıyacağına inanıyorum . Yani evet hareketli gerçekten insanda duyguları yerlerinden oynatıyor .

Tebrik ederim başarılar ...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma aslına bakarsan hoş ama beni rahatsız eden bişeyler var...yarışa hazırmısın sloganı daha farklı mı olmalıydı...ama dediğim gibi hoş bi çalışma yapmak isteyipte bi türlü fırsatımın olmadığı bi dal bu...başarılar diliyorum grafikerkartal...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
gayet başarılı olmuş arkadaşim, ellerine emeğine sağlik..

teşekkürler hocam

benim fikrim bilemiyorum sanki yılbaşı süsü gibi durmuş
:):) o kadarda değil ya yılbaşı falan :)

Hoş cidden güzel ama boş zamnında olduğundan dolayı bir kaç hatan olduğunu düşnüyorum .Eger bir şirket için yada F1 için tasarlasaydın o artıları koymıyacağına inanıyorum . Yani evet hareketli gerçekten insanda duyguları yerlerinden oynatıyor .

Tebrik ederim başarılar ...

ya tabiki resmi bir çalışma olsaydı mutlaka kullanmazdım onları sadece biraz daha hareket vermek istedim teşekkürler :)

çalışma aslına bakarsan hoş ama beni rahatsız eden bişeyler var...yarışa hazırmısın sloganı daha farklı mı olmalıydı...ama dediğim gibi hoş bi çalışma yapmak isteyipte bi türlü fırsatımın olmadığı bi dal bu...başarılar diliyorum grafikerkartal...

teşekkür ediyorum zucker ama bu tereddütünü anlayamadım çalışmadaki rahatsızlık ne?

grafike®esul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kardeşim güzel çalışma olmuş bence boş vakitlerini msne ayıracağına böle güzel çalışmalar yapıp bizimle paylaş :))))))) Tebrikler

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ediyorum zucker ama bu tereddütünü anlayamadım çalışmadaki rahatsızlık ne?[/QUOTE]

çalışmanın alt kısmı gerçekten çok hoş...az şeyle çok şey başarmışsın...fakat yarışa hazırmısın kısmı belki yazı fontundan belkide yazının çok bold duruşundan beni rahatsız etti...belkide hazırmısın yazısında damalı geçişler kullanılabilirdi...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
kardeşim güzel çalışma olmuş bence boş vakitlerini msne ayıracağına böle güzel çalışmalar yapıp bizimle paylaş :))))))) Tebrikler

resul teşhir etme adamı :D:D:D

çalışmanın alt kısmı gerçekten çok hoş...az şeyle çok şey başarmışsın...fakat yarışa hazırmısın kısmı belki yazı fontundan belkide yazının çok bold duruşundan beni rahatsız etti...belkide hazırmısın yazısında damalı geçişler kullanılabilirdi...

belki denenebilirdi ama orada bold karakter iyi vurgu yapıyor diye düşünüyorum

dub

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.nilayozer.com
bence de oldukça başarılı fakat bana öyle geliyor ki hazırmısın sloganında "a" ile "r" ,"z" ile "m" ve "ı" ile "n" arasındaki küçük boşluklar olmasa daha da iyi olabilir, eline sağlık..

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler hocam

:):) o kadarda değil ya yılbaşı falan

Benim demek istedigim çalışmanın tamamı gerçekten güzel sadece
gözüme takılan kısım orası genel çalışma süper iyi çalışmalar

eyvallah saolasın

bence de oldukça başarılı fakat bana öyle geliyor ki hazırmısın sloganında "a" ile "r" ,"z" ile "m" ve "ı" ile "n" arasındaki küçük boşluklar olmasa daha da iyi olabilir, eline sağlık..

teşekkürler :)