Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yayın sorunum var yardım lütfen

farketmez

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.farketmez3.com.tr.tc
arkadaşlar publusiher dan site tasarladım fakat yayına koyduğumda hata veriyor uzantısı pub dosyalarımın ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen yardım :(

hokiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla bahsettigin programi bilmiyorum belki index yapmalisin adini giris sayfasinin bilemicem

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Pub uzantılı dosyalar bir web sayfası niteliği taşımamaktadır. Onun için publisher programına gir ve
1-Publisher'ı başlat. Yeni Yayın görev bölmesindeki Yeni'nin altında Var olan yayından'ı tıkla.
2-Web'e dönüştürmek istediğin belgeyi bul, dosya adını tıkla ve sonra da Yeni Oluştur'u tıkla.

Bültenin içeriğinde ve düzeninde, birden çok sayfaya yayılmış makaleyi tek sayfaya taşımak, çok sütunlu düzeni tek sütunlu yayına dönüştürmek, müşteri posta adresi alanını kaldırmak ve yazdırma işlemine özgü tasarım özelliklerini kaldırmak gibi değişiklikleri yap.

3-Dosya menüsünde Web Yayınına Dönüştür'ü tıkla.

4-Geçerli Yazdırma Yayınınızı Kaydedin'in tıkla.

5-İleri'yi tıkla.

6-Gezinti Çubuğu Ekle'nin altında aşağıdakilerden birini yap:

* Dönüştürülmüş Web yayınınıza gezinti çubuğu eklemek istiyorsanız Evet'i tıklatın.
* Dönüştürülmüş Web yayınınıza gezinti çubuğu eklemek istemiyorsanız Hayır'i tıklatın.

7-Son'u tıkla.

Ardından 2. adım geliyor burda sunucuya atabilmek adına

1-Dosya menüsünde Web'de Yayımla'yı tıkla.

2-Kayıt yeri kutusunda FTP Konumları'nı tıkla domainin şifrelerini gir.

3-Bağlantıları listeleden, istediğiniz siteyi çift tıkla ve Web siteni yayımlamak istediğin klasörü çift tıkla. veyahut Web'de Yayımla iletişim kutusunda görünecektir.Dosya adı kutusunda, giriş sayfanızın varsayılan adı olarak index seç ve Kaydet'i tıkla.

Bundan sonra domainde pub dosyaların normal şekilde yayınlanacaktır.Aksi halde form aracınıda otomatik kendi yaptığı için index.html olarak farklı kayedemezsin hata verir.

Bu pub dosyalarının kötü tarafıd a bu maalesef

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gezinti çubugu dediği scroll dur web sitesinini yanına scroll ekleyecekmisin yoksa ekrana göre boyutlandırsınmı manasında . Sen sitenin tasarımına göre bak hangisi hoş duruyorsa birini seçip işlemini tamamlayıp yayınlasan bile 2. kez aynı işlemleri yaptığında değişiklikleriyle 2.kezde yayına atabilirsin

farketmez

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.farketmez3.com.tr.tc
arkadaşım dediğin menüleri bulamadım ne yazıkki fakat dosya menüsünden web düzeni buldum ona tıkladığımda pub uzantısını internet explorer şeklinde masaüstüne tıkladı ve uzantısı html oldu acaba bu şekilde olur mu ?

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yayına at bi dene büyük ihtimalle olacaktır. Eğer senin versiyonda çıkmıyorsa farklı kaydet ile web pages seçeneğiyle yüm sayfaları kaydet at arkadaşım . Html olan her şeyi sunucunda çalıştırırsın form sayfaların hariç.