Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yazı ile ilgili yardım

Shalafister

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Ambigram tarzı yazı tipinin nasıl çizilebilecegi hakkında yardım edebilecek
varmı?.Mesela adımı (Emre), ambigram olarak dosya kağıdına çizdim fakat photoshopda çizmek için yardım istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim..

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba

çiziminize scaner (ya da resim çekip) bilgisayar'a aktarmalısınız. Daha sonra photoshop programda açip, yeni layer üzerine Pen tool araci ile çizim yapabilirsiniz...

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
kasta çok doğru söylemiş scanner ile bilgisayarına aktarıp çizmen gerekir. ama çizim konusunda bence photoshop yerine corel freehand... gibi programları kullanman daha kolay ve daha güzel olur. kolay gelsin. çizmek konusunda yardımcı olabılırım vaktın varsa. suan baskı yapıyorum belediye seçimleri yaklaşıyor malum. yarın çizebilirim senin için istersen

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
kasta çok doğru söylemiş scanner ile bilgisayarına aktarıp çizmen gerekir. ama çizim konusunda bence photoshop yerine corel freehand... gibi programları kullanman daha kolay ve daha güzel olur. kolay gelsin. çizmek konusunda yardımcı olabılırım vaktın varsa. suan baskı yapıyorum belediye seçimleri yaklaşıyor malum. yarın çizebilirim senin için istersen

neden çizeceksiniz?
bırakın öğrensin
merak ediyorum çocuğunuz var mı?
hani olsa, okul çağına gelse "sen gitme yavrum okula işlerim bitsin ben bi koşu giderim " mi dersiniz?

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
sayın horus.haklısınız böyle bir tepkiyle karşılaşabileceğimi düşünmüştüm ama arkadaşın acil bir işi varsa diye yardımcı olmak istedim. çizim konusunda yardımcı olabilirim dedim zaten. sadece çizip vermeyektim. anlatımda yapacaktım. tepkiniz belki doğru ama benim hangi düşünceyle yazmış olabileceğimi düşünebilirsiniz. ii akşamlar

Shalafister

🌱Yeni Üye🌱
İlginiz için teşekkürler zaten kagıda çizili söylediğim gibi ben biraz uğraşıyım yardım gerekirse rahatsız ederim sizi.Tekrar teşekkürler.