Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yazı karakteri sorunu

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bilgisayara format atıldı ben de fontları her zaman ki kulladıklarımı tekrar yükledim. Ama şuan başlangıi yazı karekterini arial black alıyor. Bunu nasıl değiştirebilirim. Arial yapmak nasıl mümkün olur?

Benzer konular

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tam olarak konuya bende hakim değilim ama böyle bir sorunla arkadaşımda karşılaşmıştı sanırım denetim masasından varsayılan fontu seçiyordu yinede bilen arkadaşımız çıkıcaktır...

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar bilgisayara format atıldı ben de fontları her zaman ki kulladıklarımı tekrar yükledim. Ama şuan başlangıi yazı karekterini arial black alıyor. Bunu nasıl değiştirebilirim. Arial yapmak nasıl mümkün olur?

Benzer bir sorunla ben de karşılaşmıştım. Ama bendeki durum corelin "font navigator" ını çalıştırınca oluyordu. Fontları tararken bir süre sonra tüm bilgisayardaki yazılar kalın oluyordu. Font navigator'ı çalıştırmadığımda ise problem olmuyordu. Artık açmıyorum bile.

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
ctrl+j yapıp opsiyonlara gir. Önce documant seçerek save olan yere x koy. ordan altlarda style var oraya gir. Orda default artistic text aç edit ten istediğin fontu göster ve sonra kapat.