Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni başladığım afterde ilk yaptığım spor programı girşi

freemanidea

🌱Yeni Üye🌱
Başlangıç için kötü sayılmaz. Eline sağlık.

cenk1616

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler ettim yorumunuz için ....

nurayyyy

🌱Yeni Üye🌱
Mrb cenk bende yeni başladım.hangi sürümünü kullanıyorsun?Biraz karışık geldi program ben şuan 6.5 i indirdim.Yardımcı olursanız sevinirim.

cenk1616

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mrhabalar nurayyy hanım

bende sizin gibi yeni başladığım için ilk başlarda bayağı zorlandım özellikle plugin ve effecktlerini bulmak ve indirmek bunların ne işe yaradığını anlamak oldukça zor geldii.
Bana en çok yardımcı olan Bukey DVD nin eğitim seti çokk iyi bir anlatımı var Chip dergisinin eğitim seti var bunların anlatımları çook iyi
Ben CS4 ü kullanıyorum .

Eğer sormak istediğiniz bişey olursa cvplayabildiğim kadarıyla yardımcı olurum.

Size iyi çalışmalar şimdiden kolay gelsinnn .......

nurayyyy

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür ediyorum.Peki cs4 programını nerden indirebilirim?Benim işletim sistemim windows 7 bu yüzden uyumlu bulamıyorum genelde xp ve vista var.

cenk1616

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rica ederim eğer yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana

Ben Win 7 'de kullanmadım bu programı sadece XP'de kullandım ve program bu sistemle çok iyi çalışıyoo

www.sadecegir.com ve www.odaneki.net bu sitelere bakarsan hem after effecktle ilgili efeckt ve pluginlere hemde kurulum dosyalarına ulaşabilirsin ...

iyi çalışmalar kolay gelsin......

nurayyyy

🌱Yeni Üye🌱
Tekrar teşekkür ederim fakat linklerin biri çalışmıyor.Neyse önemli değil.iyi çalışmalar sizede.

cenk1616

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben bu sitelerden çok faydalandım plugin ve anlatım olarak ama sitelerde geçici sorunlar olabilir. Size iyi çalışmalar diler eğer herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum ...

İyi çalışmalar

elturco78

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlangıç için kötü sayılmaz, ayrıca başkaları gibi hazır projelerde sadece yazıları değiştirip kendi projem diye yutturmuyorsun...kendi hayal gücün var hiç olmazsa...daha fazla tutorial izle ve yapılmış işleri gör, ufkun açılır ve daha iyi işler yaparsın

cenk1616

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok teşekkürler görüşleriniz için.....