Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Çeri

Tehort_King

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yenierioi6.jpg

Lise son öğrencisiyim ilerde grafiker olmak istiyorum. Bu benim forumdaki ilk resmim değerlendirirseniz sevinirim. Ayırdığınız vakit için teşekkürler.

Son düzenleme:

Benzer konular

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
adamın başı küçük olmamışmı biraz?
elinize sağlık ;)

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel ileride başarılar.

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
çizimin ilerde gelişir durmak yok yola devam kardeş :p

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Lise öğrencisi bir arkadaşımız, kendilerine sormak istiyorum. Okuduğu tarih kitaplarında acaba hiç Yeniçeri kelimesini ayrı yazılmış halde görmüş mü?

Hiç mi okumazsınız arkadaşım ya da hiç mi dikkat etmezsiniz. Dilimize özen gösterin lütfen, özellikler siz gençlerimiz.

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu Çeri zaten başlı başına Yeni olduğu için değerli arkadaşım biraz yorum katmış sanırım ama eline sağlık kafanında bence vücuda göre küçük olması daha kaslı ve geniş vücutlu yapmış güzel çalışma başarılar;)

Ressam Halil ŞİKAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Önce bu sanata ilgi duyduğun için kutlarım.Olumlu olması dileğimle sana gördüklerimi söyliyeyim.Normal bir insanın kafası vücut boyunun 1/7.5 kadardır.bir insanın kafası omuz genişliğinin 1/3 kadardır.bir insanın eli açık vaziyette yüzünü kaplar.bu ve benzer bir çok standart oranlar var. Bence bunları araştır ve bir a4 e yazdır, masanın bir köşesinde dursun.
Yeniçerinin palası roma kılıcı gibi kısa kalmış oysa daha ihtişamlı olmalıydı.
O hançer ASLA bizim kültürümüzde yok .o hançer arap yarımadası özellikle yemen ve civarında yaygın olan CEMBİYE dir.Biraz araştırmacı olmalısın.Yoksa bu gibi yaklaşımlar kültürel karmaşa ve kirliliğe yol açar.
Asla bir bayrağın üzerinde mızrak başı olmaz. Biz Türklerde bayrak sapını üstünde hilal şeklinde alem vardır.Bayrak ta norm görünmüyor,Fantastik bir penceredende baksan bu ayrıntılara dikkat etmelisin.
Son olarak ismini yazarken biraz daha tevazu gösterip sağ alta biraz daha küçük puntolarla yazarsan daha etkileyici olur.
Yazdıklarımın olumlu şeylee vesile olmasını dilerim. başarılar.

Son düzenleme:

Tehort_King

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Önce bu sanata ilgi duyduğun için kutlarım.Olumlu olması dileğimle sana gördüklerimi söyliyeyim.Normal bir insanın kafası vücut boyunun 1/7.5 kadardır.bir insanın kafası omuz genişliğinin 1/3 kadardır.bir insanın eli açık vaziyette yüzünü kaplar.bu ve benzer bir çok standart oranlar var. Bence bunları araştır ve bir a4 e yazdır, masanın bir köşesinde dursun.
Yeniçerinin palası roma kılıcı gibi kısa kalmış oysa daha ihtişamlı olmalıydı.
O hançer ASLA bizim kültürümüzde yok .o hançer arap yarımadası özellikle yemen ve civarında yaygın olan CEMBİYE dir.Biraz araştırmacı olmalısın.Yoksa bu gibi yaklaşımlar kültürel karmaşa ve kirliliğe yol açar.
Asla bir bayrağın üzerinde mızrak başı olmaz. Biz Türklerde bayrak sapını üstünde hilal şeklinde alem vardır.Bayrak ta norm görünmüyor,Fantastik bir penceredende baksan bu ayrıntılara dikkat etmelisin.
Son olarak ismini yazarken biraz daha tevazu gösterip sağ alta biraz daha küçük puntolarla yazarsan daha etkileyici olur.
Yazdıklarımın olumlu şeylee vesile olmasını dilerim. başarılar.

Yorumunuz için teşekkür ederim.:)

Tehort_King

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yakında bi çeri daha gelio onda birleşik yazar yüklerim ''yeniçeri'' die :D ama hançer konusnda bişey yapamadım çok yakışıo bence bayrak başındaki mızrak konusnuda düzelttim heralde bide bayrağı üç hilalli yaptım ama siyasetten anlamam ve alakam yoktur şimdiden söliimde yanlış anlaşılma olmasın resmi tarif ettim artık yüklememin bi anlamı olmuucak heralde :D:D:D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herşeyden öte Karakalem çalıştığın için tebrik ederim..Çizgin kuvvetli ama biraz korkak tabir edilebilir..çizgileinde taralama olarak değilde tek bir çizgide geç ve onun gölgesini yap yeter....Ama Ağırlıklı olarak Obje çizmeye özen göster..Eller ve ayaklar görselin bütünlüğünü sağlar..Gölgelendirmen gerçekten hoş..kolay gelsin..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrikler gerçekten güzel bir çalışma ama ayakkabıları babet gibi gözüküyor sanki ya da ben benzettim:D:D:p
Birde başı biraz küçük kalmış.
Bir kaç ufak hata dışında güzel bir çizim olmuş,elinize sağlık.

Tehort_King

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler 2.si yolda onada bekliyorum yorumlarınızı:D