Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni Gıda firmamızın grafik işleri vardır.

leventmuzik

🌱Yeni Üye🌱
yeni Gıda firmamızın grafik işleri vardır. grafik çalışması yapılacak olan ürünler sürekli olacaktır. ve free olarak geniş zamanlı bizlerle çalışacak grafiker arkadaş arıyoruz .. levent 553 307 18 44

sibege

🌱Yeni Üye🌱
freelance

Tecrübeli, '84 güzel sanatlar mezunu 3 arkadaş ve 1 güzel sanatlar son sınıfta okuyan freelance çalışan bir ekibiz. Bugüne kadar çeşitli dallarda çalışmalarımız var. Bizimle çalışmak isterseniz, sibege@gmail.com 'a mail atabilirsiniz. Örneklerimizi isterseniz gönderebiliriz.

Teşekkür ederiz.

FundaSibel

🌱Yeni Üye🌱
Freelance grafik tasarim

Uzun yillar ayda reklam ajansinda çizgi alti işler yaptim 2 yildir bir arkadasimla freelance çalisiyoruz 2 yil öncesine kadar tum algida cartedor dondurma toz tatli ambaljlari benim tasarimimdi su anda piyasada olan tikvesli yogurtlarda benim yaptigim islerden sizinle çalismak isteriz ilgilenirseniz telefonum 0532 546 9516

ybenkurt

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben Yasemin. 20 yıldır grafik tasarım yapıyorum. Son iki yıldır bir gıda ambalaj firmasında grafiker olarak çalıştım. İş hayatıma freelance olarak devam ediyorum.
yaseminbenkurt.weebly.com adresinden çalışmalarımdan bir kısmını bulabilirsiniz.
Benimle çalışmayı tercih ederseniz 537 437 03 78 no.lu telefonla yahut ybenkurt@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

TANER KURU

🌱Yeni Üye🌱
yeni Gıda firmamızın grafik işleri vardır. grafik çalışması yapılacak olan ürünler sürekli olacaktır. ve free olarak geniş zamanlı bizlerle çalışacak grafiker arkadaş arıyoruz .. levent 553 307 18 44

Merhaba,
20 yıllık tecrübeye sahibim
CV ekteri. tüm bilgiler mevcut.