Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Kurulacak Olan Bir Bİrlik (İdebir) Logo Çalışmam ..

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
6 - 7 adet logo çıkartmıştım ama bu OK lendi.. Sizlerinde görmesini istedim

:kiss1:

304de1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok uzun olmamış mı?Keşke bütün yazıları yuvarlak logoda toplasaydınız :) Renk uyumu neden siyah yeşil?Kurumsal renk mi yoksa sizin tercihiniz mi?

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Bana kalırsada İnsani Değerler Birliği yazısını logu etrafına sarabilirdiniz ve İDEBİR'i altta kullanabilirdiniz. Her iki durumda da logonun üstte olması iyi olurdu şahsımca.
Neticede çalışma onaylanmış. Eline sağlık.

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
Çok uzun olmamış mı?Keşke bütün yazıları yuvarlak logoda toplasaydınız :) Renk uyumu neden siyah yeşil?Kurumsal renk mi yoksa sizin tercihiniz mi?

Dini bi birlik olacak ama öle gelişti yani :D özellikle istemediler yeşil - siyah diye.. aslında kurumsal kimliğini çalışırken farkettim logunun uzun olduğunu.. çantasında filan yuvarlağın etrafında topladım .. :giggle:

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Elinize sağlık diyeyim o zaman :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence amblemim dışı tarafındaki daireyi kaldırıp İNSANİ DEĞERLER BİRLİĞİ yazısını amblemin etrafına yazıp İDEBİR yazısının üst kısmına alsaydın daha güzel dururdu gibime geliyor.Tabi yazı karekterlerini de unutmamak gerek.Daha estetik bir karekter kullanılabilirdi.
Tabi bütün bu dediklerim kişisel düşüncem.Neticede iş beğenilmiş.Emeğinize sağlık.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık hertürlü eleştiri olacaktır ancak önemli olan müşterinin eleştirisi beğendiyse söze gerek yok :)

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Bana kalırsa öncelikle İDEBİR yazısı biraz yukarı alınmalı ve İnsani Değerler Birliği yazısı İDEBİR yazısının altına sağa block konmalıydı

iksir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet başarılı bir logo, İDEBİR yazı karakteri değişik bir fontta kullanılabilirdi. Emeğinize sağlık, başarılar...

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
müşteri beğenmişse söylenecek pek fazla şey kalmamış bi kaç küçük ayrıntı dışınca başarılı bi çalışma olmuş
tebrikler

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fonta itirazım var. :)
Yani calligraphic bir font yerine daha düz bir font kullanılabilirdi.

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
emeginize sağlık siyah yeşil =) uyumlu olmuş font değişebilir ve arkadasların dediği gibi biraz uzun olmus logo yuvarlakda toplanabilirdi başarılar.

mimax02

🌱Yeni Üye🌱
üstteki ufak yazının fontu çok klasik biraz daha farklı bişey kullan

montana26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben çalışmanı beğendim.Güzel olmuş.Üzerinde yapılabilecek birşeyin olduğunuda düşünmüyorum açıkcası.Şuanki hali güzel.

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben amblemi beğendim...kocaeli'de okumuş biri olarak renklere zaten aşığız:)
logotype ıda beğendim...arabik duruyor...islami bir kuruluşa yakışır...ama arkadaşların dediği gibi daireye dolandırsan daha hoş olur sanırım...elinize sağlık...güzel bir çalışma...

alican81

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beğenmesi gereken beğenmiş hatice değil netice önemli.hem kusursuz sandığını logolarınızı beğenmeyen çok insan çıkıyor.artık insanlar ne istediğini biliyor bu yüzden güzel çalışma sonuçta müşteriyi ikna etmiş :)