Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni projemize destek verecek freelance çalışan arkadaş aranıyor..

cyberworld

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.anatoliantravel.com
Yeni başlayacak olan projemizde bize yardımcı olacak (konusunda iyi olan grafiker arkadaş aranıyor.Logo banner grafik tasarım seo konusunda deneyimli olması tercih sebebidir..(uygun ve kabul edilebilir fiyat verilirse iş konumuz devamlı olacaktır) *****************

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

cyberworld

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.anatoliantravel.com
Şubat ayı içerisinde başlaması planlanan ve yaklaşık 7 ay sürecek ve her yıl devam edecek konusu truzim olan bir yayın hazılama konusunda bize;
Grafik tasarım,logo,banner çizimi yaparak destek olacak;
-Aradığımızda ulaşabileceğimiz
-Zamanında iş teslimi yapabilecek
-Sorumluluk sahibi
-Yaptığı işi önce kendisi beğenecek
-Müşteri yerine düşünebilecek,çalışma arkadaşı arıyoruz,

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Size yardımcı olabilirim. Özellikle turizm yayıncılığı konusunda 5 yıllık tecrübem bulunmaktadır. Özel üye olmadığım için size özel mesaj atamıyorum. ************ adresine mail atarsanız sizinle iletişim kurabilirim. İyi çalışmalar.

soneru

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar merhaba, cyberworld (ERKAN TUNCEL) isimle calisicak olan arkadaslarin calismamalarini tavsiye ederim ki ben bi kac sayi bir derginin ilanlarini kendisine yaptim ilk baslarda odemelerini gecikmeli de olsa yapti fakat son yaptigimiz iste 30 tane kadar ilan odemesini cesitli bahaneler sayesinde yapmadi (YAPTIĞIM ÇALIŞMALARIN TUM TASLAK VE ONAYLI HALLERİ MEVCUT VE HAKKIMIDA HELAL ETMİYORUM KENDİSİNE BİR EMEĞİN HAKKINI ALAMAMAK BİLEN VARMIDIR BİLMİYORUM SABAHA KADAR OTURUP BİLGİSAYAR BASINDA) mahkemeye verecegini belirtti fakat ortada kayip oldu bir arkadas daha vardi bu siteden is yapan kendisine ankaradan kendisinide dolandirdi. Lutfen dikkat edin isteyene ispatlayabilirim bunu böyle insanlara güvenip te sizinde emeginiz bosa gitmesin uyarmak istedim.