Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yeni Şık Bir Çalışmam Daha,Kıyafet Tanıtımı(By Dagdeviren)

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok basit bunu yapmaktan daha kolay ne varki çalışma deildir bu arkadaşım

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Kadında biraz deformasyon olmuş sanki uzun boylu zayıf kadın..Finalde biraz minyon, üstten basık bi tip olmuş. Değişik.. ama Gri yerdeki kumaş dokularını beyaz yerde kaybetmişsiniz. Başarılar.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Yaptığınız şeyin tam adı çalışma değil. manipülasyon deformasyon ve dejenerasyon karışımı bişi.. renkleri hue yaparak objeleri path yapıp üstüte koyarak tam bir çalışma değilde bir kaç uygulama çalışması olmuş.. İyi yolda ilerliyorsun uygulamalarındaki hatalar azaldıkça iyi bir photoshop kullanıcısı olabilirsin.. Ama acele etme yavaş yavaş didik didik yap işleri öyle paylaş..

skystar_26

🌱Yeni Üye🌱
rüvü*;357262' Alıntı:

Değerli yorumun için Teşekkürler Arkadaşım : )

émmst;357266' Alıntı:
Kadında biraz deformasyon olmuş sanki uzun boylu zayıf kadın..Finalde biraz minyon, üstten basık bi tip olmuş. Değişik.. ama Gri yerdeki kumaş dokularını beyaz yerde kaybetmişsiniz. Başarılar.

Çok haklısınız ,Vakit ayırıp baktınız,teşekkürler : )

Onur KARADAĞLI;357444' Alıntı:
Yaptığınız şeyin tam adı çalışma değil. manipülasyon deformasyon ve dejenerasyon karışımı bişi.. renkleri hue yaparak objeleri path yapıp üstüte koyarak tam bir çalışma değilde bir kaç uygulama çalışması olmuş.. İyi yolda ilerliyorsun uygulamalarındaki hatalar azaldıkça iyi bir photoshop kullanıcısı olabilirsin.. Ama acele etme yavaş yavaş didik didik yap işleri öyle paylaş..

Burda hue kullandığım herhangi bir alan yoktu ve "objeleri path yapıp üstüte koyarak" Böyle bir alan da yok : )

Farklı şeklide renklendirmiştim.Size de değerli fikirleriniz için teşekkürler Onur arkadaşım : )

Mehmet KIYMIK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
mehmetkiymik.com
Güzel olmuş tebrik ederim ama daha kışkırtıcı daha dolu dolu bişeyler yapmanı tavsiye ederim çünkü insanlar dolu dolu şeyler görmek istiyor birde kızın renklerinde oyna çünkü soldan ışık var kızın saçına ve bacaklarına vuran o ışıkları yok et tabikide ufak tefek hataların olacak bunu sen bir firmaya yapmamışınki burda arkadaşlar seni çok fazla eleştirmişler ama olsun sen işinde en iyisi ve kabiliyetini gösterirsin zamanla olur başarılar diliyorum işinde :)

Son düzenleme:

skystar_26

🌱Yeni Üye🌱
Güzel olmuş tebrik ederim ama daha kışkırtıcı daha dolu dolu bişeyler yapmanı tavsiye ederim çünkü insanlar dolu dolu şeyler görmek istiyor birde kızın renklerinde oyna çünkü soldan ışık var kızın saçına ve bacaklarına vuran o ışıkları yok et tabikide ufak tefek hataların olacak bunu sen bir firmaya yapmamışınki burda arkadaşlar seni çok fazla eleştirmişler ama olsun sen işinde en iyisi ve kabiliyetini gösterirsin zamanla olur başarılar diliyorum işinde :)

Size de teşekkürüm sonsuz efendim : )

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

daha iyisini siz yapınız bizlerde faydalanalım.
Neden olaya belki bu işte çok çok yeni ve bir hevesle bizlerle paylaşmak istediğini düşünmüyorsunuz. Yapıcı olmanızda fayda var

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
daha iyisini siz yapınız bizlerde faydalanalım.
Neden olaya belki bu işte çok çok yeni ve bir hevesle bizlerle paylaşmak istediğini düşünmüyorsunuz. Yapıcı olmanızda fayda var

irm.art'a ek olarak ilk yaptığınız çalışmalarınızın bundan çok çok daha iyi olup olmadığına geri dönüp bakmanızı öneririm.. bu platform sektördeki grafiker ve grafiker adaylarına destek vermek için, onların heveslerini kırıp bu işten el etek çekmelerini sağlamak için değil..
madem size göre basit bir çalışma bu, daha zor ve anlaşılabilecek bir çalışma yapın ve arkadaşlar da örnek alıp, bir daha basit çalışmalar yapmasınlar..

skystar_26

🌱Yeni Üye🌱
Duyarlı arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Ben de zaten grafiker değilim,hiç eğitim almadım, sadece hobim bu : )