Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeniyıl için yaptığım portal banner

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık damlacım. Önceden bununla ilgili mutluluğunu paylaşmıştım. Kar tanelirinin böle olması ayrı bir hava katmış ayrıca emeğine sağlk

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim canım evet bu mutluluğu ilk senınle paylaştım iyiki varsın canım:kiss1:

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
damlacım yazı geçişleri biraz hızlı olmuş sanki..yada silinerek kaybolsalar??..ama tasarım olarak çok güzel olmuş ellerine saglık..

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kar tanesiden çok baloncuk gibi olmuş yazı still çok abartı büyük ve geçişlerde bir kaç sorun var sol köşedeki yılbaşı süslerini alt layer olarak uygulasaydın yazılar onun arkasından çıkışı fazla beli olmasada iyi sadece benim tavsiyelerim şimdiden yeniliklerle dolu yeni bir yıl dilegiyle

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kar tanesiden çok baloncuk gibi olmuş yazı still çok abartı büyük ve geçişlerde bir kaç sorun var sol köşedeki yılbaşı süslerini alt layer olarak uygulasaydın yazılar onun arkasından çıkışı fazla beli olmasada iyi sadece benim tavsiyelerim şimdiden yeniliklerle dolu yeni bir yıl dilegiyle

aynı şeyi yazıcaktım:p Soldaki süsü dekupede edebilirsin..Yazı hızlıda geçse kenarından yazı geçişi hoş görünmüyor..

gokhan_meric

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.webatolye.com
teşke image arkasından çıkartmasaydın yazıyı, resim'in iz düşümü belli oluyor, profesyonel gözükmüyor o yüzden onun haricinde gayet iyi olmuş...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"Yeniyıl" yazımında maalesef hata olmuş.Ayrı yazılmalıydılar.
Geçişler bu kadar hızlı olmasaydı sanırım daha sevimli görünecekti.
Emeğinize sağlık hoş bir çalışma.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler diğer portal bannerımda bu eleştirileri göz önünde bulundurarak çalışıcam...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Damla emeğine sağlık. Kullanılan objeler gayet güzel fakat gözüme bir detay takıldı. Yazılar yılbaşı topumudur artık ismini tam bilmediğim malzemenin :) arkasından gelirken kullanılan fotoğrafın kesikliğini belli ediyor. Yani kullanılan fotoğrafın sağ tarafındaki kesiklik yazılar arkasından gelirken belli oluyor. Alt layer e taşınırsa bu sıkıntı da kalkar sanırım. Saygılar.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende arkadaşlar söyleyince dikkatli baktım ki gözden kaçırmışım:(
yorumun için teşekkürler arkadaşım