Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yerel bir gazeteye Quark bilen eleman acil

sanik79

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar benim de bir çalışanı olduğum, Ankara'daki yerel bir gazeteye, gazetenin sayfa tasarımında çalışacak, mac ortamına hakim, F klavye bilen, yeterli seviyede Quark ve Photoshop bilen bay eleman aranıyor. İlgilenenler acilen cvlerini aşağıdaki maile gönderebilirler.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

eda-okkesa

🌱Yeni Üye🌱
Quarki çok iyi bilmekteyim. ayrica ulusal gazeteden yaziislerinden emekli oldum. evimde ofisim de var. emekli olduktan sonra siyasi agirlikli yerel bir gazeteyi 5 yil yönettim, çalistim, sayfalar yaptim ve ayrica basyazi yazdim. isinize talibim

sulolus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mail linki çalışmıyor...
tekrar verirseniz.. yönlendireceğim arkadaşlar var

eda-okkesa

🌱Yeni Üye🌱
hem yerel ve hem de ulusal gazetede calistim. tecrübeliyim. **** adresinizi belirtmemissiniz. okkesa@gmail.com adresime **** atabilirsiniz.

akifaldogan

🌱Yeni Üye🌱
19 yıllık sayfa sekreterliği tecrübem ile, mac-pc ortamında tüm grafik programlarına hakimim. sarı basın kartı sahibiyim. ilanınız ile ilgileniyorum. akifaldogan@hotmail.com

rolativ

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,
İstanbulda çeşitli ajanslarda 20 yıla yaklaşık bir süre çalıştıktan sonra Ankara'ya yerleşmeye karar verdim. Şayet ilanınız geçerliyse iletişim kurabiliriz. İyi çalışmalar.
gulerbaki@gmail.com

koala

🌱Yeni Üye🌱
Ankara'da yaşıyorum ve quark ve ps yi iyi derecede biliyorum, ilan geçerliyse görüşmek isterim.
ozankarapinar gmail . com

umit82

🌱Yeni Üye🌱
ilananızla ilgileniyorum mail adresiniz görünmüyor umitatici@gmail.com adresine bos bir mail gönderirseniz aynı adresel cv mi görderiyim