Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeşil elma

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ai öğrenmeye çalışan biri olarak
ilk çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim :sweating:
aslında örnek alınan elmaya hiç benzemedi
o yüzden sadece ortaya çıkan şeyi ekledim :smile:

elmacopytg8.jpg

Benzer konular

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş çalışma olmuş tonlama hoş olmuş:Dhemde ilk çalışmanmış bence gayet hoş

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk diosun ya herkesi kandırıyorsun :D şaka şaka gerçekten tonlar güzel... zamanlar program detayı öğrenince yaptığın işlerde detaylanacaktır... eline sağlık kardeşim..

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
hoş çalışma olmuş tonlama hoş olmuş
hemde ilk çalışmanmış bence gayet hoş
teşekkür ederim eleştiri için :)
ilk diosun ya herkesi kandırıyorsun şaka şaka gerçekten tonlar güzel... zamanlar program detayı öğrenince yaptığın işlerde detaylanacaktır... eline sağlık kardeşim..
teşekkür ederim Güven Ağabey
inşallah zamanla o da olacak

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Vallahi be iyi biliyorum illustrator'e yeni sahip oldu.. :) Ama bu kadar olur dedirtti çalışma valla ben programlar arası geçiş yaptığımda bile arıza veriyorum sen ilk defa kurcaladğın programda böyle bi iş çıkarmışsın.. Tebrikler..

Yanlız çok anlamam ama şu elmanın sapında bi 2D - 3D sorunu var biraz daha derinlik sitiyor gibi :)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet ilk çalışmana göre gayet başarılı ama ayrıntıları gozden kacırmamalısın mesela yaprağın damarları olmalı yukarıdan birazda renkleriyle oynemelısın yanı o yapragım ustündeki geçişler bozmuş bide elmada çiller oolur bilirsin üzerine noktacıklar yapsaydın tonlayarak daha iyi olurdu bide o şekilde dene bence ama gened ilk çalışmana gore gayet başarılı emeğine sağlık

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
Vallahi be iyi biliyorum illustrator'e yeni sahip oldu.. :) Ama bu kadar olur dedirtti çalışma valla ben programlar arası geçiş yaptığımda bile arıza veriyorum sen ilk defa kurcaladğın programda böyle bi iş çıkarmışsın.. Tebrikler..

Yanlız çok anlamam ama şu elmanın sapında bi 2D - 3D sorunu var biraz daha derinlik sitiyor gibi :)

sen bu çalışmanın temelini atan isimsin :kiss1:
teşekkürler hem yardımın için hem de güzel yorumun için
dipnot: dile getirilen sorunlar zamanla en aza inecektir :wink:

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık hasancım senle bu ai öğrenme işine beraber girdik gayet başarılı olmuş bence
ama yaprak ve sap biraz yapmıcak kalmış sanki olsn genede güzel.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ai öğrenmeye çalışan biri olarak
ilk çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim :sweating:
aslında örnek alınan elmaya hiç benzemedi
o yüzden sadece ortaya çıkan şeyi ekledim :smile:

elmacopytg8.jpg

peki bana taş atabilirsiniz, kırıcığım diyebilirsiniz... ama Elma çalışmalırınıza benim verdiğim ders altında eklesiniz daha doğru olmazmıydı?

ama o zaman yorum almayacaksınız, haklısınız...

Elma & Domates (https://www.grafikerler.net/domates-t39284.html) ilgili bir yorum yapacağım... sadece size değil illustratora ilk başlayanlara da geçerli...

Biliyorum Corelden ya da Freehandan İllustratora hızlı bir geçiş yapmak istiyorsunuz... ama neden o geçiş Mash Tool'a daha çok önem veriyorsunuz? Mash Tool - Gradient yani belli bir renklerin geçişi....

kopukhasan,
, çalışmalırınız gayet başarılı. fakat anladığım kadarı ile bu derste https://www.grafikerler.net/ders-elma-adobe-illusrator-dersleri-t15845.html madde 12. daha iyi okumalısınız, üşenmeyin, yavaş yavaş her şeye öğrenirsiniz

başarılar... kolay gelsin