Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yetiştirilmek üzere ajans veya matbaa'da yardımcı grafiker olmak istiyorum - Ankara

nucho

🌱Yeni Üye🌱
yetiştirilmek üzere ajans veya matbaa'da yardımcı grafiker olmak istiyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Merhabalar, Ankara'da yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum. Kullandığım programlar photoshop,corel,indesigndır.

Dileyen firmalara çalışmalarımı gönderebilirm. Ancak şunu net bir şekilde ortaya koymak isterim. Ne benim firmaların nede firmaların değerli zamanlarımızı alma gibi bir hakkı var. Deneme süreci olayını acaba bu işi kıvırabilirmi, acaba satışmı yaptırsak, acaba ofis işlerinimi yaptırsak, gözüyle bakan değil gerçekten bu işi yapabileceğime inanmak isteyen bana güvenebilecek bana yardımcı olabilecek firmalara ihtiyacım var. Herkes ekmeğinin derdinde en azından kendi adıma ekmeğimin derdindeyim bu işi çok seviyorum ve gerçekten yapmak istiyorum bu doğrultuda uçuk rakamlar beklemiyorum geçinecek kadar bir maaşa razıyım yeterki yetişebileyim çalıştığım firmaya faydalı olabileyim 'sürekli' o firma bünyesinde çalışıp firmayı sahipleneyim geliştirme sürecinde elimden ne geliyorsa yapayım. Asla ekmek yediğim firmaya ihanet edip öğrendim bu işi deyip başka ajansların yolunu tutmam! Zaten yetiştiğim süre içinde grafiğinden tut reklamına müşteri ilişkilerine kadar herşeyine dahil olmak isterim bu doğrutuda bir müşteri portfolyosu oluşturacağımı düşünüyorum.

Umarım bu ifadelerimi samimi bulursunuz

Değerlendirmeniz dileğiyle...

İş deneyimi ve içeriği: bu alanda hiç tecrübem yok ancak programları kurcalayarak öğrendim zaten hepsinin dili aynı geliştirmekde bize kalıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: nucho_1983@hotmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

nucho

🌱Yeni Üye🌱
iş arayanlara DİKKAT! - Türkiye Geneli

iş arayanlara DİKKAT!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İş arayan arkadaşlara özellikle bayan arkadaşlara deneyimlerimden tavsiyede bulunmak isterim her ne kadar deneyimsiz olsanız dahi ya da profösyonel olsanız dahi her firmaya güvenmeyiniz. Karşılaştığım kötü tecrübeleri sıralayayım belki yardımcı olmuş olurum

-en az 3 senedir faaliyet göstermesine rağmen bir web sitesi bile olmayan ajanslara (kalmışki bunlar reklam ajansıdır ve şaşırtıcıdır! en kötüsü web tasarım yapan bazı firmaların bile bir web sitesi kurumsal bir kimliği, bir logosu bile yok!)

-belirtilen adreslerde bir kızın çalışmasına bile imkan yokken buyrun gelin diyenlere

-kapısında bir ajans-matba her ne olduğuna dair bir tabelanın bile olmadığını gördüğünüz çakma firmalara

-görüşmeye çağırıp sen ne kadara çalışırsın bakalım diye elaman adayıyla bile pazarlık yapanlara (bence oturmuş bir firma ise bütçesi bellidir ve maaşı işveren belirler işçi sadece uygun olup olmadığını belirtir)

- bir hafta deneme süreci yapalım sonra duruma göre bakar oturup konuşurz diyenlere

- sigortayı hemen başlatmak yerine en yakın zamanda başlatırız diyenlere

- yeni kurulmuş bir firmayız azcık bizi idare et maaşını sonra veririz diyenlere

karşı DİKKATLİ OLUNUZ!

aslında daha çok şey yazmak isterdim ancak bana yakışmaz

Saygılar..

E-posta: sersenis_1983@hotmail.com

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Konu sahibi tarafından kapatılması istenildiği için konu kapanmıştır...