Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbul

cagataysay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sajansistanbul.com
Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Photoshop, indesign ve illustrator programlarına hakim, haftanın belirli günleri yada tam zamanlı çalışacak, araştırmacı, müşteri beklentilerine göre haraket eden, prezenteble, kıyafetine özen gösteren İstanbul Esenler ilçesine ulaşım sıkıntısı olmayan çalışma arkadaşları aramaktayız. detaylı cv ve yapılan işler hakkında aşağıdaki mail adresine yada yine aşağıda yer alan telefondan 09:00 / 18:00 arası iletişime geçebilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: S AJANS İSTANBUL olarak 2011 yılından bu yana; Web Tasarım,Matbaa,Promosyon ve Kurumsal Kimlik gibi konularda hizmet vermekteyiz.Eğitim ve uzmanlığını bu alanda tamamlayan çekirdek bir kadroyla kurulan S Ajans "yeni fikir ve uygulama" prensibi ile dünya trendlerini de yakından takip ederek doğru stratejiler sunum taktikleri ile hedef kitleye minimum bütçe ile bu yatırımın karşılığını mükemmel kılmaya çalışmaktadır,

E-posta: info@sajansistanbul.com

Telefon: 0850 214 17 81

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.