Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek Üzere Grafiker yada Yardımcı Grafiker / Part Time - İstanbul

dnzgrfk

🌱Yeni Üye🌱
Yetiştirilmek Üzere Grafiker yada Yardımcı Grafiker / Part Time

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Freehand - Çok İyi
Photoshop - İyi
Corel Draw - Orta
Illustrator - Orta
İndesign - Orta

İş deneyimi ve içeriği: Çukurova Ünv. Bilgisayar Tek Ve Programlama bölümünden mezun oldum.Özel Bilgisayar Kursu Ve İlk Öğretim de Bilgisayar Usta Öğreticiliği Yaptım.Özel Sektörde Bilgi İşlem Bölümünde görev aldım.Grafiker Kursuna katılarak ve uygulama yaparak Grafik Tasarım Programlarını geliştiriyorum.Bebeğim olduğu için şuan sadece haftasonu çalışabileceğim kendimi bu alanda geliştirebileceğim bir iş arıyorum.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çukurova Ünv. Bilgisayar Teknolojisi Ve Programlama bölümünden mezun oldum.Ajans yada matbaa alanında mesleki deneyimim yok. Bu yüzden bilgime bilgi katabilmek kendimi geliştirebilmek amacıyla yetiştirilmek üzere grafiker olarak iş arayışındayım.

E-posta: dnzgrfik@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.