Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzere web tasarımcı arıyoruz (istanbul)

greyd

🌱Yeni Üye🌱
Yetiştirilmek üzere orta seviye grafik programları bilgisi olan calısma arkadasları aranmaktadır. Tercihen Photoshop ve Flash kullanıyor...

Başvuran arkadaşlardan amatörde olsa işlerini ve cvlerini mail atması istenecektir.

Yer: İstanbul / Mecidiyeköy

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

toprak34

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bn lise4 öğrenciyim bilgisayar bölümü web tasarımı alanında okuyorum hem size yardımdımcı olabilecek ve kendimide geliştirmek istiyorum özelden cv göndereceğim bakarsınız ilginize teşekkür ederim....

swordfish

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilanınızla ilgileniyorum
mail adresi verirseniz cv
gönderirim

dfree

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yetiştirilmek üzere orta seviye grafik programları bilgisi olan calısma arkadasları aranmaktadır. Tercihen Photoshop ve Flash kullanıyor...

Başvuran arkadaşlardan amatörde olsa işlerini ve cvlerini mail atması istenecektir.

Yer: İstanbul / Mecidiyeköy

ilanınızla ılgılenıyorum maıl adresı verırsenız cv yollayabılrm.tşkler

toucan

🌱Yeni Üye🌱
Meslek lisesi Grafik bölümü mezunu olup , Konya Selçuk Üniversitesi Tasarım Basım Yayın Bölümünde okumaktayım (tek dersim var ), Tech Academy de Photoshop ve Freehand kursu gördüm.Kariyerime düzgün bir başlagıç, bu işi doğru şekilde yapmak istiyorum, herhangi bir maaş beklentim yoktur.

yagmur837

🌱Yeni Üye🌱
ilanınızla ılgılenıyorum maıl adresı verırsenız cv yollayabilirim.Teşekkürler

pasija

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum mail adresinizi verirseniz cv ve çalışma örneklerimi gönderebilirim.

herseyvatan

🌱Yeni Üye🌱
ılanınızla ılgılenıyorum ıletısım bılgılerınız nedır

duygu90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba iyi günler ilanınızla ilgileniyorum mail adresi verırsenız cvmı ve çalışmlarımı gnderbilirim teşkrler iyi çalşmlar

synemf

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum. İletişim bilgilerinizi bildirmeniz durumunda cv ve çalışmalarımı gönderebilirim. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

ezgi_19

🌱Yeni Üye🌱
üniversite öğrencisiyim son sınıfım . freehand,quark,autocad prg larını biliyorum . ayrıca photoshop prg ı da orta derecede biliyorum.HAfta da bir gün olmak üzere staj yapmak istiyorum.. CV mi nereye yollamalıyım.

oguz_in

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben oguz ilanınızla ilgileniyorum. bana mail adresinizi veririseniz size çalışmlarımı atabilirim...

synemf

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum.İletişim bilgilerinizi belirtmeniz durumunda cv mi ve çalımalarımı gönderebilirim.

any_where

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler stajer olarak çalışmak istiyorum bilge adam adobe üstün başarı sertifikası aldım ilgilenirseniz portfolyomuı gönderebilirim....

muratceliq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar orta derecede AS 3 , Flash cs4 ve 3d max kullanıyorum kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.İlgilenirseniz iletişim numaram :0505-244-74-59

Son düzenleme:

juliet

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum. Mail adresinizi verebilirseniz CV'mi göndermek isterim. Teşekkürler...

juliet

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızda ilgileniyorum.Mail adresinizi verebilirseniz CV'mi göndermek isterim.

bysahtian

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum Mail adresinizi yollarsanız cv mi yollayabilirim

tgc

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum. CV için mail adresinizi msg atar mısınız,iyi çalışmalar.