Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yetiştirilmek üzeri Grafiktasarımcı Aranıyor | Bayrampaşa - İstanbul

Fabrikk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yetiştirilmek üzeri Grafiktasarımcı Aranıyor | Bayrampaşa

Program/Seviye: illustrator / Photoshop / Indesing

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yeni kurulmuş olan reklam ajansımıza yetiştirilmek üzere grafik tasarımcı aranmaktadır kendini hem tasarım yönünde hem matbaa teknik yönünden yetiştirmek istiyen herkez başvuru yapabilir
yerimiz bayrampaşada'dır avrupa' kıtasında olması tercihmizidir

E-posta: erengenccc@gmail.com

Telefon: 0538 081 55 69

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

busesefer

🌱Yeni Üye🌱
Grafikerlik başvuru

Sayın yetkili,

İstanbul Arel Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Grafik Tasarımı mezunuyum. Lise stajımı Timaş yayınevinde, üniversite stajımı Mystaff insan kaynaklarında grafiker olarak yaptım. Yeni mezun olduğum için henüz grafikerlik alanında bir iş tecrübem yok fakat hızlı öğrenebilirim ve kendimi geliştirmeye açığım.

Takım çalışmaları için uygun olduğumu, istediğiniz niteliklere sahip olduğumu düşünüyorum. Yenilikçiyim, öğrenmeye, kendimi geliştirmeye ve değişikliklere her zaman açığım. Grafik tasarım alanında kendimi geliştirmeye de devam edeceğim.

Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim. Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Saygılarımla,
Buse Sefer

Onurt1995

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
Eleman arayışınız

Eleman arayışınız hala devam ediyormu acaba telefon numaram 0545 346 0882
Eğer devam ediyorsa aradığınız nitelikte bulunuyorum ilgilenirseniz teşekkürler..