Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yılan deseni folyo (karbon folyo)

taygora

🌱Yeni Üye🌱
s.a. arkadaşlar. Forma ilk defa katılıyorum. kusura bakmayın inş. doğru yere yazıyorumdur.

bana karbon folyo deseni lazım araçların ön kabortalarına folyo uygulama yapacağım. Yalnış hatırlamıyorsam karbon folyo yada yılan deseni folyo diye bilinio. ama hiç bir yerde bulamadım. lütfe yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden tşk.

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
folyodan keseceğiniz desenmi lazım yoksa folyomu anlamadım ben
bu arada konu yanlış yerde uygun yere alıyorum

taygora

🌱Yeni Üye🌱
bana folyo deseni lazım.. yani yılan desenli image dosyasını folyoya basacağım

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hazır carbon folyolar var. şu modifiyecilerin kullandığı. geniş ürün yelpazesi olan modifiyecilere bir danış istersen

By ÇaKAL

🌟Usta Tasarımcı🌟
o deseni dijital baskıda yapsan daha ii olmazmı?

yilmaz5907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar sadece tekno oto diye bir yerde satılıyor tek kaput giydirmelik

SADAS

🌱Yeni Üye🌱
bir tavsiyede ben vereyim anladığım kadarıyla kaputa karbon görünümü vermek istiyosun.. mat siyah folyo kullanabilirsin bence. ama üzerinde desen olmaz sade ve mat.. coğu araçta bu folyoyu görmek mümkün..

roso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xstylemedia.com
evet sizin istediginiz Carbon folyo, araba kaputlara giydiriliyor. Turkiyeden nerden bulursun bilmiyorum. bizim yer yurtdisinda bizde bulunur.

agmreklam

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.agmrekLam.com
tüm oto aksesuarı satan yerlerde kaput koruma folyosu olarak biliniyore konuyu sadeleştirip söyle sana b,ir kaput kaplamalık verirler, baskı yapacam dersende o folyodan örnek deseni almanı önerebilirim

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
Siz anlamamıssınız sanırsam bu folyo degil arabaların uzerine folyo yaparsanız 1 sene sonra catlar ve acılır sarırda ayrıyeten cok kötü olur cıkarması zaten zor mahveder arabayı...

Bu nasıl camlara delikli one vision kullanılıyosa viliglerden yani onada bunu yapabilirsiniz aam dedigim gibi özel karpon kaplamaları pahalı arabalara sekilleri steel boya ile yapıyolar siz onları yapıstırma gibi görebilirsiniz bire bir canlı modeller ile:) İstanbul kadıköyde yapan tanıdıklarım var ama cok yuksek fiyatlardan bahsediyo 5000 dolar gibi fiyatlardan baslıyo ama 1 metre bile degil alanı cok pahalı :(:)

cerdem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar carbon fibre desen benim arabanın kaputuna kaplattım şahane oldu. Önce malzemeyi buldum ümraniye'de *** diye bir firma satıyor. beni atatürk sanayii de protak diye bir firmaya yönlendirdi hakkatten güzel iş çıkardılar. malzemeyi akoni'den 70 tl'ye aldım kaplama içinde protac 100 lira verdim ama deydi doğrusu.

folart a.ş

🌱Yeni Üye🌱
karbon folyo araç kaplamada,bilgisayar ve cep telefonları üzerinde, dış ve iç mekan kaplamada kullanılabilir bir folyodur,siyah,gri,kahverengi renk seçenekleri mevcut,markası 3M dir, 600tane farklı desen seçeneğiniz var,10 yıl garantisi vardır(çatlama solma yapışkanından kalkmaya karşı),plotter kesim ve baskı yapabilirsiniz.
detaylı bilgi ve uygulama fotoğrafları için 0232 444 08 13 aramanız yeterli.
teşekkürler

conwyn

🌱Yeni Üye🌱

bu adreste bulabilirsin ben kullandım biraz pahalı fakat orjinal karbon.
herkesede tavsiye ederim.
kendim reklamcıyım bu malzemeyi çoğu yere kapladım süper ötesi diyorum sadece.

cexenes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Siz anlamamıssınız sanırsam bu folyo degil arabaların uzerine folyo yaparsanız 1 sene sonra catlar ve acılır sarırda ayrıyeten cok kötü olur cıkarması zaten zor mahveder arabayı...

Bu nasıl camlara delikli one vision kullanılıyosa viliglerden yani onada bunu yapabilirsiniz aam dedigim gibi özel karpon kaplamaları pahalı arabalara sekilleri steel boya ile yapıyolar siz onları yapıstırma gibi görebilirsiniz bire bir canlı modeller ile:) İstanbul kadıköyde yapan tanıdıklarım var ama cok yuksek fiyatlardan bahsediyo 5000 dolar gibi fiyatlardan baslıyo ama 1 metre bile degil alanı cok pahalı :(:)

yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen araca cast folyo kaplanır ve asla çatlama falan yapmaz iyi araştırırsanız 3 seneye kadar garanti verildiğini görürsünüz sökmeside bir o kadar kolaydır ama piyasada her önüne gelen 651 serileri ile araç kaplarsa sizde böyle zannedersiniz normaldir tabi:)
carbon fiber deseni dijital baskıda yapamazsınız illaki gidip orjinal almanız lazım diğer folyolara göre daha pahalıdır, ayrıca o karbon fiber görüntünün boya ile verilmesi imkansızdır boya falan değil.
gerçek matsiyah cast folyo ile bir aracın komple kaplanması 2500-3000 tl arası tutar.
siz aradığınız ürüne googledan direk olarak ulaşırsınız karbonfolyo yazın yeter.
3m in ürünleri var.