Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yılbaşına özel tuborg afişi

izmirli kizz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yilbainazelfyatlq0.jpg

birden bire ortaya çıkan bir afiş yorumları bekliyorum yazarsanız sewinirim...

Benzer konular

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
"birden bire ortaya çıkan bir afiş yorumları bekliyorum yazarsanız sewinirim..."

Gerçekten birden bire çıkmış ortaya:)

Öncelikle çok karışık bir çalışma olmuş...Kullanılan vektör ve görseller amacına uymamış ve öylesine koyulmuş imajı yansıtıyor.

Özellikle renk uyumuna dikkat edin...Arka planda kullanılan kristal kar taneleri çok karışık ve uyumsuz göstermiş...Font çok göz yorucu ve ilgi çekmiyor.

Bence bir afişten çok tanıtım broşürüne benzemiş...Öncelikle konuyu yansıtıcak güzel bir slogan bulmalısınız...Zeminde sade birşeyler kullanın...Fontları belirginleştirin.

Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı öneririm...İnceleme yaparsanız daha iyi şeyler çıkacagına inanıyorum...Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
"birden bire ortaya çıkan bir afiş yorumları bekliyorum yazarsanız sewinirim..."

Gerçekten birden bire çıkmış ortaya:)

Öncelikle çok karışık bir çalışma olmuş...Kullanılan vektör ve görseller amacına uymamış ve öylesine koyulmuş imajı yansıtıyor.

Özellikle renk uyumuna dikkat edin...Arka planda kullanılan kristal kar taneleri çok karışık ve uyumsuz göstermiş...Font çok göz yorucu ve ilgi çekmiyor.

Bence bir afişten çok tanıtım broşürüne benzemiş...Öncelikle konuyu yansıtıcak güzel bir slogan bulmalısınız...Zeminde sade birşeyler kullanın...Fontları belirginleştirin.

Biraz inceleme ve araştırma yapmanızı öneririm...İnceleme yaparsanız daha iyi şeyler çıkacagına inanıyorum...Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.

bana kalırsa vektorel bir çalışma değil, photoshop üzerinden yapılmış,kar taneleri brushsize ı yüksek tutsaydın netsizlik vermezdi, slogan ortalanmamış (text metni olarak ortalı değil, space tuşu ile ilerletilmiş), lingo lingo şişelerin üzerindeki büyüteç etkisi bulunan, cam katmanındaki şişeler arka katmandaki şişelerle uyumsuz olmuş, diğer bölümlere katılıyorum...
keşke müşteriyle patronunu ikna edip 15-20 dk daha vaktini ayırsaydın, çok daha iyi olurdu. Bu fazla aceleye gelmiş...

izmirli kizz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben grafiker değilim ki keşke patronum olsada işte çalışıyo olsam... ben öğrenciyim..dediğim gibi bu çalışma rastgele oldu...yani kafama göre takıldım kısacası...yinede yorumlar için teşekkür ederim... serbest çalışmalara ekliycektim ama afiş konusu daha uygun olur diye buraya koydum... :):)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ben grafiker değilim ki keşke patronum olsada işte çalışıyo olsam... ben öğrenciyim..dediğim gibi bu çalışma rastgele oldu...yani kafama göre takıldım kısacası...yinede yorumlar için teşekkür ederim... serbest çalışmalara ekliycektim ama afiş konusu daha uygun olur diye buraya koydum... :):)

Sitede dünyadan afiş bölümü var. Belki fark etmişsindir... O çalışmaları çok iyi incelemeni tavsiye edeyim ozaman. İncele ve anlamaya çalış. Ozaman başarılı afişler yapabilirsin. Tabi eğitimini de alman kaidesiyle...

__cRiMiNaL__

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.herimarket.com
hımmmm aslında yeni başlayanlar için güzel olmuş çok fırın ekmek yemek lazım derler ya onun gibi bişey demeli araştırmalarına devam et daha sade ve dikkat çekici çalışmalar yapmaya çalış derim ben kolay gelsin uğraşmısın ellerine sağlık ;)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Belirttiğim gibi çok inceleme ve araştırma yapmanız kendinizi geliştirmeniz için güzel olucaktır...İlkler her zaman başlangıçtır ve inanmak başarmanın yarısıdır...Siz buna inanarak başlamışsınız zaten iyi veya kötü sonuçta birşeyler yapmaya çalışmanız güzel...Umarım ileride daha iyileri çıkar.=)

Çalışma içinde yukarıda değindigim noktaları düzeltirseniz iyi şeyler çıkarabilirsiniz.:)
Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.

Başarılar.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆

oke, öğrencilikte güzeldir ya, hatta becerebiliyosan hep öğrenci kal :) ... ayrıca bu siteye girdiysen yada Adobe yazılımları senin için bişiler ifade ediyosa, muhtemel olasılıkla grafikersin, yada bir ara tüm inkarlarına rağmen bu gerçekle 100leşirsin ;)

GökçeT1

🌱Yeni Üye🌱
çok beğendim karışık olması sarhoşluk duygularını yansıtmış gibi geldi :)