Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yine kararsızım... yardım edin abiler

bilmemkikimim

🌱Yeni Üye🌱
Şimdi ben güzel sanatlar okumak istiyorum ancak kursa yeni başladım karakalemim o kadar iyi değil yani henüz 0'a yakın pc de çizim yapmayı çok seviyorum şimdi size sorum şu olacak ben grafik tablet alsam bu karakalemde beni geriletir mi yani karakalemimi geliştirsem boş zamanlarda pc de çizim yapsam ama kötü yanı şu karakalemim 0 a yakın sizce napıyım çok istiyorum almayı alsam pozitif ve negatif yanları ne olur ? :sadsmile:

Son düzenleme:

Benzer konular

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Öncelikle bol bol başarılı çalışması olan insanları ve önerilerini takip etmelisiniz.
Her gün belli teknikler üzerine antreman yapmanız gerekiyor.
Karakter çizimi yapacaksanız anatomik orantılara ve çizimlere çalışmalısınız

Grafik tablet bilgisayarda çizmenizi kolaylaştıran bir araçtır ama eğer kalemle çizemiyorsanız birde Photoshop veya matte paint gibi programların özelliklerini ögrenerek kafanızı karşıtırmak yerine öncelikle çiziminizi geliştirecek çalışmalar yapmanız daha faydalı olur.

Aşağıdaki gibi uygun fiyatlı bir tabletle çiziminizi geliştirirken tablete alışabilir ve yeteneklerinizi eş zamanlı geliştirebilirsiniz.
TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Unutulmaması gereken nokta bolca çalışmanız gerektiği.

Şimdiden yolunuzda başarılar dileriz.