Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yöresel Kangal Sucuk Ambalaj

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Yöresel bir sucuk ambalajı çalışması. Yorumlarınıza...

SJFt.jpg

Not: Ambalajda kullanılan logo tasarımı bana ait değildir. Firmanın kendi logosudur.​

Benzer konular

albostan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş ellerine sağlık.

yöresel tokat lezzetleri yazısı okunurmu baskıdan sonra?

ayserayetaraci

🌱Yeni Üye🌱
Vektörel İhtiyacım Var

Merhabalar; sitenin içinde baya bir dolaştım ancak yeni konu nereden açılır bulamadım.

İhtiyacım olan vektörel çizgi film karakterleri.
Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhabalar; sitenin içinde baya bir dolaştım ancak yeni konu nereden açılır bulamadım.

İhtiyacım olan vektörel çizgi film karakterleri.
Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Burada Vektörel - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım, Sanat sol en üstte yeni konu butonuna tıklayın karşınıza gelen pencerenin üst alanına başlığınızı (kısa öz anlaşılır) yazın alttaki geniş alana da isteğinizi detaylı olarak yazıp en altta konuyu aç butonuna tıklayın işlem tamamdır.

İyi forumlar...

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışma paylaşım için teşekkürler..

SemihAlev

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vallahi karnım acıktı daha açıklama yapmaya gerek yok :D

ceyhunakgun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobebilgi.com
MARKA Logo renkleri etiket tasarımına uymamış. Etiket tasarımında kullanılan renkler, doku logodan çok daha iyi. Logo da efekt, degrade olmaz (büyük bir oranda). Bu kaidelere uyulmalı. Kırmızı üzerindeki ALTIN YALDIZ BOYA kendini okutmuyor. Etiket alıcısıyla çok hızlı, basit bir şekilde iletişim kurmalı. Bu iletişimi engelleyecek her şeyden kaçının. Sahanın sağındaki ve solundaki kuşak, patlangaç konumlandırılması sorunlu. Bir uyum, ahenk yok. Sahan daha da büyütülebilir. İştah, açıktırma figürü daha ön plana çıkartılabilir. Sahana drop shadow vermeyin, hatta drop shadow'u kullanmadan bir iş yapın. gölge verilecekse sahanın bakış açısı doğrultusunda bir zemin üzerine oturtma hissiyatını veren bir gölge verin...

Firma logosu yeniden ele alınmalı. Aşık baba figürü 'AŞIK VEYSEL SİLÜETİ, CHE SİLÜETİ VB" olabilir. Yani olabildiğince az çizgi ile ve mümkünse tek renkte anlatılmalı... Logo renkleri azaltılmalı. Kırmızı, yaldız, siyah kullanılabilir. Gurme, değerlei, dikkat çeken, kaliteli havası verilmek için bu renkler kullanılabilir.

Emeğinize sağlık.